Oferta pracy dla kierowcy autobusu | Gmina Raszyn

Oferta pracy dla kierowcy autobusu

Masz prawo jazdy kat. D?

Urząd Gminy Raszyn poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU.
Dołącz do nas! Z chęcią powitamy Cię jako kierowcę dowożącego dzieci do szkoły.
Możesz liczyć na stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

OGŁOSZENIE
PRACA DLA KIEROWCY
(cały etat)

  1. Stanowisko pracy: Kierowca
  2. Niezbędne wymagania dla kandydatów:
    1. Prawo jazdy kat. B,
    2. 5 lat stażu pracy w charakterze kierowcy.
  3. Dodatkowe wymagania dla kandydatów:
    1.    Prawo jazdy kat. D do pracy jako kierowca autobusu szkolnego,
    2.    Samodzielność, umiejętność pracy zespołowej.
  4.  Zadania wykonywane na stanowisku:
    1.    Dowóz dzieci do szkół.
  5.  Wymagane dokumenty:
    1.    List motywacyjny,
    2.    CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej zawierające zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”,
    3.    Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
    4.    Oświadczenie o niekaralności.
  6. Informacje o warunkach pracy na stanowisku:
    1.    Prowadzenie busa lub autobusu w celu rozwożenia dzieci do i ze szkół.
  7. Miejsce i termin składania dokumentów:
    Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres Urzędu Gminy Raszyn, ul. Szkolna 2a, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko KIEROWCA” do dnia 31 lipca 2024 roku.
  8. W celu pozyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 22 7017814
27.06.2024
Komunikat
Urząd Gminy Raszyn przypomina, że 01.07.2024 r. upływa termin płatności za odpady komunalne (II kwartał / 2024 r.)   Zgodnie z…
27.06.2024
Komunikat
OGŁOSZENIE KZ.2111.01.2024 OGŁOSZENIE  Wójt Gminy Raszyn ogłasza konkurs na stanowiskoKierownika Świetlicy Środowiskowej Rybie…
24.06.2024
Komunikat
Newsletter ma na celu informowanie mieszkańców o nadchodzących wydarzeniach, spotkaniach oraz opisywanie ważnych wydarzeń z życia…