Rozkład jazdy linii R2, 61 i 62 | Gmina Raszyn

Rozkład jazdy linii R2, 61 i 62

Sprawdź, gdzie jest Twój autobus linii 61 i 62

 

Rozkład jazdy linii R2

Rozkład jazdy R2 Rybie – Podolszyn Nowy (tabela)

Rozkład jazdy linii R2 obowiązuje od 1.01.2023

Linia komunikacyjna dofinansowana ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych województwa mazowieckiego

Dni robocze od poniedziałku do piątku

Miejscowość Przystanek D D D D D D D D D D D D D D
Rybie Jarząbka 02 04:40 05:40 06:35 07:35 08:55 10:00 11:35 12:30 13:50 14:45 15:45 16:45 18:40 20:50
Rybie Wakacyjna 02 04:41 05:41 06:36 07:36 08:56 10:01 11:36 12:31 13:51 14:46 15:46 16:46 18:41 20:51
Rybie Polna 02 04:42 05:42 06:37 07:37 08:57 10:02 11:37 12:32 13:52 14:47 15:47 16:47 18:42 20:52
Rybie Świetlica 02 04:43 05:43 06:38 07:38 08:58 10:03 11:38 12:33 13:53 14:48 15:48 16:48 18:43 20:53
Rybie Wesoła 02 04:44 05:44 06:39 07:39 08:59 10:04 11:39 12:34 13:54 14:49 15:49 16:49 18:44 20:54
Rybie Kasztanowa 02 04:46 05:46 06:41 07:41 09:01 10:06 11:41 12:36 13:56 14:51 15:51 16:51 18:46 20:56
Rybie Lecha 02 04:47 05:47 06:42 07:42 09:02 10:07 11:42 12:37 13:57 14:52 15:52 16:52 18:47 20:57
Raszyn Poczta 02 04:48 05:48 06:43 07:43 09:03 10:08 11:43 12:38 13:58 14:53 15:53 16:53 18:48 20:58
Raszyn Młyn 02 04:50 05:50 06:45 07:45 09:05 10:10 11:45 12:40 14:00 14:55 15:55 16:55 18:50 21:00
Raszyn Szkolna 02 04:53 05:53 06:48 07:48 09:08 10:13 11:48 12:43 14:03 14:58 15:58 16:58 18:53 21:03
Raszyn Orlik 02 04:56 05:56 06:51 07:51 09:11 10:16 11:51 12:46 14:06 15:01 16:01 17:01 18:56 21:06
Nowe Grocholice Waryńskiego 02 04:58 05:58 06:53 07:53 09:13 10:18 11:53 12:48 14:08 15:03 16:03 17:03 18:58 21:08
Raszyn Austeria 02 05:00 06:00 06:55 07:55 09:15 10:20 11:55 12:50 14:10 15:05 16:05 17:05 19:00 21:10
Puchały Cmentarz 02 05:02 06:02 06:57 07:57 09:17 10:22 11:57 12:52 14:12 15:07 16:07 17:07 19:02 21:12
Puchały Centralna 02 05:04 06:04 06:59 07:59 09:19 10:24 11:59 12:54 14:14 15:09 16:09 17:09 19:04 21:14
Puchały Żwirowa 02 05:06 06:06 07:01 08:01 09:21 10:26 12:01 12:56 14:16 15:11 16:11 17:11 19:06 21:16
Wypędy Kwietniowa 02 05:07 06:07 07:02 08:02 09:22 10:27 12:02 12:57 14:17 15:12 16:12 17:12 19:07 21:17
Wypędy Platynowa 02 05:09 06:09 07:04 08:04 09:24 10:29 12:04 12:59 14:19 15:14 16:14 17:14 19:09 21:19
Janki Wspólna 02 05:11 06:11 07:06 08:06 09:26 10:31 12:06 13:01 14:21 15:16 16:16 17:16 19:11 21:21
Janki Plac Szwedzki 04 05:13 06:13 07:08 08:08 09:28 10:33 12:08 13:03 14:23 15:18 16:18 17:18 19:13 21:23
Janki Działkowa 02 05:15 06:15 07:10 08:10 09:30 10:35 12:10 13:05 14:25 15:20 16:20 17:20 19:15 21:25
Nowy Sękocin Poniatowskiego 01 05:18 06:18 07:13 08:13 09:33 10:38 12:13 13:08 14:28 15:23 16:23 17:23 19:18 21:28
Falenty Duże Leszczynowa 01 05:20 06:20 07:15 08:15 09:35 10:40 12:15 13:10 14:30 15:25 16:25 17:25 19:20 21:30
Falenty Duże Owocowa 01 05:22 06:22 07:17 08:17 09:37 10:42 12:17 13:12 14:32 15:27 16:27 17:27 19:22 21:32
Falenty Falenty Duże 02 05:24 06:24 07:19 08:19 09:39 10:44 12:19 13:14 14:34 15:29 16:29 17:29 19:24 21:34
Falenty Falenty 01 05:25 06:25 07:20 08:20 09:40 10:45 12:20 13:15 14:35 15:30 16:30 17:30 19:25 21:35
Falenty Osiedle 01 05:27 06:27 07:22 08:22 09:42 10:47 12:22 13:17 14:37 15:32 16:32 17:32 19:27 21:37
Falenty Nowe Widokowa 02 05:29 06:29 07:24 08:24 09:44 10:49 12:24 13:19 14:39 15:34 16:34 17:34 19:29 21:39
Falenty Nowe Willowa 04 05:31 06:31 07:26 08:26 09:46 10:51 12:26 13:21 14:41 15:36 16:36 17:36 19:31 21:41
Podolszyn Nowy Podolszyn 01 05:34 06:34 07:29 08:29 09:49 10:54 12:29 13:24 14:44 15:39 16:39 17:39 19:33 21:44

Soboty, niedziele i święta

Miejscowość Przystanek C C C C C C
Rybie Jarząbka 02 06:45 08:50 10:55 12:55 14:55 16:55
Rybie Wakacyjna 02 06:46 08:51 10:56 12:56 14:56 16:56
Rybie Polna 02 06:47 08:52 10:57 12:57 14:57 16:57
Rybie Świetlica 02 06:48 08:53 10:58 12:58 14:58 16:58
Rybie Wesoła 02 06:49 08:54 10:59 12:59 14:59 16:59
Rybie Kasztanowa 02 06:51 08:56 11:01 13:01 15:01 17:01
Rybie Lecha 02 06:52 08:57 11:02 13:02 15:02 17:02
Raszyn Poczta 02 06:53 08:58 11:03 13:03 15:03 17:03
Raszyn Młyn 02 06:55 09:00 11:05 13:05 15:05 17:05
Raszyn Szkolna 02 06:58 09:03 11:08 13:08 15:08 17:08
Raszyn Orlik 02 07:01 09:06 11:11 13:11 15:11 17:11
Nowe Grocholice Waryńskiego 02 07:03 09:08 11:13 13:13 15:13 17:13
Raszyn Austeria 02 07:05 09:10 11:15 13:15 15:15 17:15
Puchały Cmentarz 02 07:07 09:12 11:17 13:17 15:17 17:17
Puchały Centralna 02 07:09 09:14 11:19 13:19 15:19 17:19
Puchały Żwirowa 02 07:11 09:16 11:21 13:21 15:21 17:21
Wypędy Kwietniowa 02 07:12 09:17 11:22 13:22 15:22 17:22
Wypędy Platynowa 02 07:14 09:19 11:24 13:24 15:24 17:24
Janki Wspólna 02 07:16 09:21 11:26 13:26 15:26 17:26
Janki Plac Szwedzki 04 07:18 09:23 11:28 13:28 15:28 17:28
Janki Działkowa 02 07:20 09:25 11:30 13:30 15:30 17:30
Nowy Sękocin Poniatowskiego 01 07:23 09:28 11:33 13:33 15:33 17:33
Falenty Duże Leszczynowa 01 07:25 09:30 11:35 13:35 15:35 17:35
Falenty Duże Owocowa 01 07:27 09:32 11:37 13:37 15:37 17:37
Falenty Falenty Duże 02 07:29 09:34 11:39 13:39 15:39 17:39
Falenty Falenty 01 07:30 09:35 11:40 13:40 15:40 17:40
Falenty Osiedle 01 07:32 09:37 11:42 13:42 15:42 17:42
Falenty Nowe Widokowa 02 07:34 09:39 11:44 13:44 15:44 17:44
Falenty Nowe Willowa 04 07:36 09:41 11:46 13:46 15:46 17:46
Podolszyn Nowy Podolszyn 01 07:39 09:44 11:49 13:49 15:49 17:49

D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
C - kursuje w soboty, niedziele i święta

Rozkład jazdy R2 Podolszyn Nowy – Rybie (tabela)

Rozkład jazdy linii R2 obowiązuje od 1.01.2023

Linia komunikacyjna dofinansowana ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych województwa mazowieckiego

Dni robocze od poniedziałku do piątku

Miejscowość Przystanek D D D D D D D D D D D D D D
Podolszyn Nowy Podolszyn 01 05:35 06:35 07:55 08:45 10:05 11:00 12:50 13:45 14:45 15:45 16:40 17:40 19:50 21:45
Podolszyn Nowy Olszynkowa 03 05:37 06:37 07:57 08:47 10:07 11:02 12:52 13:47 14:47 15:47 16:42 17:42 19:52 21:47
Podolszyn Nowy Willowa 01 05:39 06:39 07:59 08:49 10:09 11:04 12:54 13:49 14:49 15:49 16:44 17:44 19:54 21:49
Falenty Nowe Widokowa 01 05:40 06:40 08:00 08:50 10:10 11:05 12:55 13:50 14:50 15:50 16:45 17:45 19:55 21:50
Falenty Osiedle 01 05:42 06:42 08:02 08:52 10:12 11:07 12:57 13:52 14:52 15:52 16:47 17:47 19:57 21:52
Falenty Falenty 02 05:44 06:44 08:04 08:54 10:14 11:09 12:59 13:54 14:54 15:54 16:49 17:49 19:59 21:54
Falenty Duże Owocowa 02 05:45 06:45 08:05 08:55 10:15 11:10 13:00 13:55 14:55 15:55 16:50 17:50 20:00 21:55
Falenty Duże Leszczynowa 01 05:47 06:47 08:07 08:57 10:17 11:12 13:02 13:57 14:57 15:57 16:52 17:52 20:02 21:57
Sękocin Nowy Poniatowskiego 01 05:48 06:48 08:08 08:58 10:18 11:13 13:03 13:58 14:58 15:58 16:53 17:53 20:03 21:58
Sękocin Nowy Nowy Sękocin 01 05:50 06:50 08:10 09:00 10:20 11:15 13:05 14:00 15:00 16:00 16:55 17:55 20:05 22:00
Janki Działkowa 01 05:52 06:52 08:12 09:02 10:22 11:17 13:07 14:02 15:02 16:02 16:57 17:57 20:07 22:02
Janki Plac Szwedzki 01 05:54 06:54 08:14 09:04 10:24 11:19 13:09 14:04 15:04 16:04 16:59 17:59 20:09 22:04
Janki Plac Szwedzki 03 05:56 06:56 08:16 09:06 10:26 11:21 13:11 14:06 15:06 16:06 17:01 18:01 20:11 22:06
Falenty Janki 01 05:58 06:58 08:18 09:08 10:28 11:23 13:13 14:08 15:08 16:08 17:03 18:03 20:13 22:08
Falenty Janki 02 06:01 07:01 08:21 09:11 10:31 11:26 13:16 14:11 15:11 16:11 17:06 18:06 20:16 22:11
Janki Wspólna 01 06:03 07:03 08:23 09:13 10:33 11:28 13:18 14:13 15:13 16:13 17:08 18:08 20:18 22:13
Wypędy Platynowa 01 06:04 07:04 08:24 09:14 10:34 11:29 13:19 14:14 15:14 16:14 17:09 18:09 20:19 22:14
Puchały Żwirowa 03 06:07 07:07 08:27 09:17 10:37 11:32 13:22 14:17 15:17 16:17 17:12 18:12 20:22 22:17
Puchały Żwirowa 01 06:08 07:08 08:28 09:18 10:38 11:33 13:23 14:18 15:18 16:18 17:13 18:13 20:23 22:18
Puchały Centralna 01 06:09 07:09 08:29 09:19 10:39 11:34 13:24 14:19 15:19 16:19 17:14 18:14 20:24 22:19
Puchały Cmentarz 01 06:10 07:10 08:30 09:20 10:40 11:35 13:25 14:20 15:20 16:20 17:15 18:15 20:25 22:20
Raszyn Austeria 01 06:12 07:12 08:32 09:22 10:42 11:37 13:27 14:22 15:22 16:22 17:17 18:17 20:27 22:22
Nowe Grocholice Waryńskiego 01 06:14 07:14 08:34 09:24 10:44 11:39 13:29 14:24 15:24 16:24 17:19 18:19 20:29 22:24
Raszyn Orlik 01 06:16 07:16 08:36 09:26 10:46 11:41 13:31 14:26 15:26 16:26 17:21 18:21 20:31 22:26
Raszyn Sportowa 01 06:20 07:20 08:40 09:30 10:50 11:45 13:35 14:30 15:30 16:30 17:25 18:25 20:35 22:30
Raszyn Unii Europejskiej 01 06:22 07:22 08:42 09:32 10:52 11:47 13:37 14:32 15:32 16:32 17:27 18:27 20:37 22:32
Raszyn Poczta 02 06:24 07:24 08:44 09:34 10:54 11:49 13:39 14:34 15:34 16:34 17:29 18:29 20:39 22:34
Raszyn Młyn 03 06:26 07:26 08:46 09:36 10:56 11:51 13:41 14:36 15:36 16:36 17:31 18:31 20:41 22:36
Rybie Wesoła 01 06:28 07:28 08:48 09:38 10:58 11:53 13:43 14:38 15:38 16:38 17:33 18:33 20:43 22:38
Rybie Spokojna 01 06:30 07:30 08:50 09:40 11:00 11:55 13:45 14:40 15:40 16:40 17:35 18:35 20:45 22:40
Rybie Wakacyjna 01 06:31 07:31 08:51 09:41 11:01 11:56 13:46 14:41 15:41 16:41 17:36 18:36 20:46 22:41
Rybie Krucza 01 06:32 07:32 08:52 09:42 11:02 11:57 13:47 14:42 15:42 16:42 17:37 18:37 20:47 22:42
Rybie Jarząbka 02 06:33 07:33 08:53 09:43 11:03 11:58 13:48 14:43 15:43 16:43 17:38 18:38 20:48 22:43

Soboty, niedziele i święta

Miejscowość Przystanek C C C C C C
Podolszyn Nowy Podolszyn 01 07:45 09:50 11:55 13:55 15:55 17:55
Podolszyn Nowy Olszynkowa 03 07:47 09:52 11:57 13:57 15:57 17:57
Podolszyn Nowy Willowa 01 07:49 09:54 11:59 13:59 15:59 17:59
Falenty Nowe Widokowa 01 07:50 09:55 12:00 14:00 16:00 18:00
Falenty Osiedle 01 07:52 09:57 12:02 14:02 16:02 18:02
Falenty Falenty 02 07:54 09:59 12:04 14:04 16:04 18:04
Falenty Duże Owocowa 02 07:55 10:00 12:05 14:05 16:05 18:05
Falenty Duże Leszczynowa 01 07:57 10:02 12:07 14:07 16:07 18:07
Sękocin Nowy Poniatowskiego 01 07:58 10:03 12:08 14:08 16:08 18:08
Sękocin Nowy Nowy Sękocin 01 08:00 10:05 12:10 14:10 16:10 18:10
Janki Działkowa 01 08:02 10:07 12:12 14:12 16:12 18:12
Janki Plac Szwedzki 01 08:04 10:09 12:14 14:14 16:14 18:14
Janki Plac Szwedzki 03 08:06 10:11 12:16 14:16 16:16 18:16
Falenty Janki 01 08:08 10:13 12:18 14:18 16:18 18:18
Falenty Janki 02 08:11 10:16 12:21 14:21 16:21 18:21
Janki Wspólna 01 08:13 10:18 12:23 14:23 16:23 18:23
Wypędy Platynowa 01 08:14 10:19 12:24 14:24 16:24 18:24
Puchały Żwirowa 03 08:17 10:22 12:27 14:27 16:27 18:27
Puchały Żwirowa 01 08:18 10:23 12:28 14:28 16:28 18:28
Puchały Centralna 01 08:19 10:24 12:29 14:29 16:29 18:29
Puchały Cmentarz 01 08:20 10:25 12:30 14:30 16:30 18:30
Raszyn Austeria 01 08:22 10:27 12:32 14:32 16:32 18:32
Nowe Grocholice Waryńskiego 01 08:24 10:29 12:34 14:34 16:34 18:34
Raszyn Orlik 01 08:26 10:31 12:36 14:36 16:36 18:36
Raszyn Sportowa 01 08:30 10:35 12:40 14:40 16:40 18:40
Raszyn Unii Europejskiej 01 08:32 10:37 12:42 14:42 16:42 18:42
Raszyn Poczta 02 08:34 10:39 12:44 14:44 16:44 18:44
Raszyn Młyn 03 08:36 10:41 12:46 14:46 16:46 18:46
Rybie Wesoła 01 08:38 10:43 12:48 14:48 16:48 18:48
Rybie Spokojna 01 08:40 10:45 12:50 14:50 16:50 18:50
Rybie Wakacyjna 01 08:41 10:46 12:51 14:51 16:51 18:51
Rybie Krucza 01 08:42 10:47 12:52 14:52 16:52 18:52
Rybie Jarząbka 02 08:43 10:48 12:53 14:53 16:53 18:53

D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
C - kursuje w soboty, niedziele i święta

Rozkład jazdy R2 pobierz PDF

Rozkład jazdy obowiązujący od 01 stycznia 2023 roku

Rozkład jazdy linii 61

Otwórz stronę https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/ i wybierz linię 61 z listy:

Rozkład 61

Rozkład jazdy linii 62

Otwórz stronę https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/ i wybierz linię 62 z listy:

Rozkład 62

 

Powiązane treści
Transport publiczny
Czytaj więcej