Ogłoszenie konsultacji społecznych dotyczących projektów statutów sołectw Dawidy Bankowe I i Dawidy Bankowe II | Gmina Raszyn

Raszyn, dnia 29 kwietnia 2024 r.

Wójt Gminy Raszyn ogłasza konsultacje społeczne dotyczące projektów statutów sołectw Dawidy Bankowe I i Dawidy Bankowe II

Akcja informacyjna o celu konsultacji zostanie przeprowadzona w dniach 29 kwietnia – 5 maja 2024 roku.

Formularz zgłaszania uwag i opinii oraz projekty statutów zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Raszyn www.raszyn.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Raszyn oraz są dostępne w Biurze Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Gminy Raszyn.

Formularze uwag w wersji elektronicznej należy przesłać na adres poczty elektronicznej: konsultacje@raszyn.pl (w tytule email proszę wpisać „Konsultacje – statuty sołectw Dawidy Bankowe I oraz Dawidy Bankowe II”) i powinny być opatrzone podpisem elektronicznym.

Konsultacje społeczne obejmują teren sołectwa Dawidy Bankowe i są skierowane do mieszkańców sołectwa Dawidy Bankowe.

Załącznik Rozmiar
Informacja o konsultacjach 14.1 KB