Zawody Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego | Gmina Raszyn

Zawody Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego

zawody Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego

W niedzielę 24 września 2023r. w Centrum Sportu Raszyn odbędą się zawody Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego skierowanego do młodzieży z całej Polski (dziewcząt i chłopców) zrzeszonych w klubach oraz sekcjach sportowych i trenujących podnoszenie ciężarów.

Organizatorami imprezy są: Polish Weightlifting Federation 1925-2025 i Centrum Sportu Raszyn.

Partnerem Głównym jest Krajowa Grupa Spożywcza oraz firma Eco Harpoon Recycling. 

Ogólnopolski Wielobój Atletyczny, który odbędzie się w hali sportowej Centrum Sportu Raszyn jest finałem rozgrywających się w wielu miejscach Polski kwalifikacji młodych zrzeszonych w klubach sportowych sportowców. Najlepsi z najlepszych zawitają już 24 września do Centrum Sportu Raszyn. 
Rówieśników z terenu Gminy Raszyn serdecznie zapraszamy na trybuny hali sportowej CSR do kibicowania oraz na organizowany w tym dniu przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów piknik sportowy dla dzieci i młodzieży. 

05.06.2024
Komunikat
Terminarz zebrań wyborczych w Sołectwach 14 CZERWCA 2024r. – I ZEBRANIE 17:30 - II ZEBRANIE 18:00 Nowe Grocholice - Przedszkole…
11.06.2024
Wystawa
Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie serdecznie zaprasza na wystawę archiwaliów związanych z Tadeuszem Jaworskim –…
11.06.2024
Teatrzyk dla dzieci
Filia w Jaworowej (ul. Warszawska 95) zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na teatrzyk kamishibai połączony z…