Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja | Gmina Raszyn

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

baner

Centrum Kultury Raszyn zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami na spektakl teatralny pt. "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" w wykonaniu Teatru Katarynka.

Musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj? Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się różnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Bohaterowie: Bałwanek Tiko, Królowa Fruncja, Pan Cukierek, Pingwinek, Poeta, Sówka.

Spektakl autorski, edukacyjny i interaktywny. 

Uczymy dzieci jak ważna jest przyjaźń, miłość, pokazujemy też jak bezpiecznie bawić się w zimowych warunkach. Zapoznajemy też widzów z rolą poezji, uczymy czym jest radość i jak panować nad złym humorem(...) Dzieci razem z aktorami śpiewają i uczą się układów choreograficznych. Taniec pingwinka, bal z królową Fruncją, wspólna pomoc pingwinkowi w dotarciu do domu.

źródło: teatrkatarynka.pl

plakat

 

Informacje o wydarzeniu

Kategoria
Spektakl
Data wydarzenia:

Wejście:

bilety 10 zł

Lokalizacja

Centrum Kultury Raszyn