Wyjazd w ramach akcji „Zabawa i nauka dla Ciebie i Twojego dziecka” - Sołectwo Janki | Gmina Raszyn

Wyjazd w ramach akcji „Zabawa i nauka dla Ciebie i Twojego dziecka” - Sołectwo Janki

Janki 04.05.2023

Sołectwo Janki                                
Gmina Raszyn

Ogłoszenie

Sołtys i Rada Sołecka sołectw Janki organizują wyjazd w dniu 17.06.2023 w ramach akcji „Zabawa i nauka dla Ciebie i Twojego dziecka”.

Wyjazd organizowany jest do nowo otwartego Orientarium ZOO w Łodzi oraz Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Plan wycieczki obejmuje, około 3 godzinne, zwiedzanie Orientarium i pobliskiego ZOO. Niestety gmina nie może zapewnić posiłku na miejscu ponieważ okoliczne restauracje nie są przygotowane na przyjęcie tak licznej grupy. Po przerwie obiadowej, przewidziane jest zwiedzanie Muzeum Kinematografii prowadzone przez przewodnika które potrwa około 1,5 godzinny. Po zwiedzaniu zaplanowany jest powrót do Janek.

Wyjazd organizowany jest dla dzieci w wieku od czterech do czternastu lat oraz ich opiekunów. Koszt wyjazdu, oprócz posiłku na miejscu, zostaje pokryty przez Sołectwo Janki. Wyjazd organizowany jest dla 40 osób. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 5.06.2023. Zgłoszenia proszę kierować do sołtysa Jerzego Rzepka – 783 298 111. Ubezpieczenie grupowe wyjazdu wymaga podania numeru pesel uczestników wyjazdu podczas zgłoszeń. Szczegółowy plan wycieczki zostanie przedstawiony przez sołtysa Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sołtys Janek
Jerzy Rzepka