Drodzy Mieszkańcy Gminy Raszyn,

zapraszamy serdecznie do odwiedzania i polubienia naszej strony na Facebooku - Urząd Gminy Raszyn (https://www.facebook.com/ugraszyn). Strona ta została utworzona z myślą o mieszkańcach, którzy chcą mieć dostęp do aktualnych, rzetelnych i istotnych informacji dotyczących Gminy Raszyn.

Publikowane przez nas wiadomości będą dotyczyły prowadzonych inwestycji, oświaty, środowiska i gospodarki odpadami, komunikacji lokalnej, wydarzeń sportowych, kulturalnych i społecznych, wszelkich utrudnień i awarii oraz najważniejszych spraw związanych z funkcjonowaniem samorządu i lokalnej społeczności.

Jednocześnie informujemy, że jest to jedyna oficjalna strona społecznościowa prowadzona przez Urząd Gminy Raszyn, na której znajdują się potwierdzone przez nas informacje.

Liczy się dla nas kultura dyskusji, wzajemny szacunek oraz przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad, dlatego na stronie Facebook Urząd Gminy Raszyn obowiązuje Regulamin, którego postanowień należy przestrzegać.

Stawiamy na rzetelność i jakość. Zapraszamy na fanpage Urząd Gminy Raszyn!

Pragniemy również poinformować, że została uruchomiona strona na Facebooku - Austeria Raszyn (https://www.facebook.com/AusteriaRaszyn), którą prowadzi Centrum Kultury Raszyn.

Austeria wybudowana w latach 1784-1790, według projektu Szymona Bogumiła Zuga, jest jednym z najważniejszych zabytków na mapie Gminy Raszyn. Przez lata budynek niszczał, jednak w latach 2017-2020 pod nadzorem Wójta Andrzeja Zaręby przeprowadzono rewitalizację. Teren wokół Austerii czekają kolejne zmiany!

Austeria jest wizytówką Gminy Raszyn. Zapraszamy na fanpage Austeria Raszyn, gdzie znajdą Państwo interesujące zdjęcia, ciekawostki historyczne, informacje na temat działalności Austerii.