Obowiązuje od dnia 03.09.2019 r.

AUTOBUS Nr 1 - ROZKŁAD JAZDY Godz. Uwagi
Kurs 1: Laszczki, Falenty -> SP Łady
na godz. 7:45
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:05
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:06
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:07
Falenty IMUZ 07:08
Falencka/Willowa 07:10
Falencka/Olszynowa 07:11
Pętla Podolszyn 07:13
SP Łady 07:16



Kurs 2: Wypędy, Janki -> SP Sękocin
na godz. 8:25
Raszyn Unii Europejskiej 07:37 przez Sokołowską
Wypędy 07:52
Janki Wspólna 07:54
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 07:57
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 08:00 przez drogę lokalną
Sękocin osiedle Eko 08:05 przez drogę lokalną
SP Sękocin 08:16



Kurs 3: SP Sękocin -> basen (pn)
na godz. 10:30
SP Sękocin 10:15 kurs tylko w poniedziałek
Basen Raszyn 10:30



Kurs 4: SP Sękocin -> basen (czw)
na godz. 11:45
SP Sękocin 11:15 kurs tylko w czwartek
Basen Raszyn 11:30



Kurs 5: basen -> SP Sękocin (pn)
z godz. 10:30
Basen Raszyn 11:31 kurs tylko w poniedziałek
SP Sękocin 11:40



Kurs 6: basen -> SP Sękocin (czw)
z godz. 11:45
Basen Raszyn 12:40 kurs tylko w czwartek
SP Sękocin 12:50



Kurs 7: SP Sękocin -> Janki, Laszczki, Falenty
z godz. 13:00
SP Sękocin 13:10
Słomin 6-go Sierpnia 13:12
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 13:16
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 13:18
Wypędy 13:23
Janki Wspólna 13:25
Janki Al. Krakowska/Działkowa 13:28
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:31
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 13:32
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:33
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:34
Falenty Osiedle (Opackiego) 13:38
Falenty IMUZ 13:39
SP Sękocin 13:49



Kurs 8: SP Sękocin -> Janki, Wypędy
z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05
Słomin 6-go Sierpnia 14:07 przez ronda
Sękocin osiedle Eko 14:16 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 14:22
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 14:24 przez drogę lokalną
Wypędy 14:29
Janki Wspólna 14:31
Raszyn Unii Europejskiej 14:40



Kurs 9: SP Łady -> Falenty, Laszczki
z godz. 15:10
SP Łady 15:15
Pętla Podolszyn 15:18
Falencka/Olszynowa 15:19
Falencka/Willowa 15:21
Falenty Osiedle (Opackiego) 15:23
Falenty IMUZ 15:24 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:29
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:30
SP Sękocin 15:37



Kurs 10: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty
z godz. 15:40
SP Sękocin 15:45
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:50 zawrotka przy McDonald
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:56
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 15:59 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:01
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:03
Janki Godebskiego 16:05 trudne warunki drogowe
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:14
Falenty IMUZ 16:15
Zajezdnia x
AUTOBUS Nr 2 - ROZKŁAD JAZDY Godz. Uwagi
Kurs 1: Jaworowa, Dawidy -> SP Łady
na godz. 7:45
Jaworowa Promyka 07:10
Jaworowa Dom Rolnika 07:12
Dawidy Spółdzielnia 07:15
Dawidy Bankowe Parlamentarna 07:20
Dawidy Bankowe Boryny 07:21
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 07:22
SP Łady 07:30



Kurs 2: Falenty, Laszczki -> SP Sękocin
na godz. 8:25
SP Łady 07:45
Janki Godebskiego 07:55 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:59
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:00
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 08:02 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:04
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 08:07
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 08:10
SP Sękocin 08:15



Kurs 3: Laszczki, Falenty, Janki-> SP Sękocin
na godz. 10:15 (II zm.)
SP Sękocin 09:25
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 09:30
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 09:31
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 09:32
Falenty Osiedle (Opackiego) 09:35
Falenty IMUZ 09:36
Raszyn Unii Europejskiej 09:42
Wypędy 09:50
Janki Wspólna 09:53
Janki Al. Krakowska/Działkowa 09:56
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 09:59
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 10:04 dla Sękocina i Słomina
SP Sękocin 10:10



Kurs 4: SP Łady -> basen (wt-pt)
na godz. 10:45
SP Łady 10:25 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 10:35 i piątek



Kurs 5: SP Łady -> basen (wt- pt)
na godz. 11:45
SP Łady 11:20 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 11:35 i piątek



Kurs 6: basen -> SP Łady (wt-pt)
z godz. 10:45
Basen Raszyn 11:59 kurs wtorek, środa, czwartek
SP Łady 12:10 i piątek



Kurs 7: SP Łady -> Falenty, Laszczki
z godz. 12:15
SP Łady 12:25 realizacja kursu stosownie
Pętla Podolszyn 12:28 do zapotrzebowania
Falencka/Olszynowa 12:29
Falencka/Willowa 12:31
Droga Hrabska/Willowa 12:33
Falenty IMUZ 12:35
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 12:40
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 12:41
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 12:41
SP Łady 13:00



Kurs 8: SP Łady -> Dawidy Bankowe, Jaworowa
z godz. 13:15
SP Łady 13:25
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 13:28
Dawidy Bankowe Boryny 13:29
Dawidy Bankowe Parlamentarna 13:30
Dawidy Spółdzielnia 13:34
Jaworowa Dom Rolnika 13:37
Jaworowa Promyka 13:38



Kurs 9: basen -> SP Sękocin (pon-pt)
z godz. 12:30
Basen Raszyn 13:45 od pon do piątku
SP Sękocin 13:55



Kurs 10: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty
z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05
Janki Al. Krakowska/Działkowa 14:10 zawrotka przy McDonald
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:16
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 14:19 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:22
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:23
Janki Godebskiego 14:27 trudne warunki drogowe
SP Łady 14:42



Kurs 11: SP Łady -> Dawidy Bankowe, Jaworowa
z godz. 15:10
SP Łady 15:20
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 15:23
Dawidy Bankowe Boryny 15:24
Dawidy Bankowe Parlamentarna 15:25
Dawidy Spółdzielnia 15:29
Jaworowa Dom Rolnika 15:33
Jaworowa Promyka 15:35
Zajezdnia x
AUTOBUS Nr 3 (Wykonawca) Godz. Km Uwagi
Kurs 1: Falenty, Janki -> SP Sękocin

na godz. 7:35
Zajezdnia X X
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:57 0,0
Falenty IMUZ 06:58 0,5 przez Al. Hrabską
Janki Orlen 07:02 2,1
Janki Al. Krakowska/Działkowa 07:04 1,2
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:05 0,7
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 07:08 1,6
SP Sękocin 07:10 1,0


7,0
Kurs 2: Falenty -> SP Łady

na godz. 7:45
SP Sękocin 07:13 0,0
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:23 5,9
Falenty IMUZ 07:24 0,5
Droga Hrabska/Willowa 07:26 1,3
SP Łady 07:30 1,3


9,0
Przejazd techniczny


SP Łady 07:30 0,0
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:50 9,2


9,2
Kurs 3: Falenty, Janki -> SP Sękocin

na godz. 8:25
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:03 0,0
Falenty IMUZ 08:04 0,5 przez Aleję Hrabską
Janki Orlen 08:07 1,0
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:10 2,3
SP Sękocin 08:15 2,0 przez drogę lokalną


5,8
Kurs 4: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)

na godz. 8:45
SP Sękocin 08:30 0,0 codziennie pon-piątek
Centrum Sportu Raszyn 08:50 7,2


7,2
Przejazd techniczny


Centrum Sportu Raszyn 08:50 0,0
SP Sękocin 09:00 7,2 codziennie pon-piątek


7,2
Kurs 5: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)

na godz. 9:40
SP Sękocin 09:20 0,0 codziennie pon-piątek
Centrum Sportu Raszyn 09:40 7,2


7,2
Kurs 6: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin (Hala)

z godz. 08:45
Centrum Sportu Raszyn 09:40 0,0 codziennie pon-piątek
SP Sękocin 10:00 7,2


7,2
Przejazd techniczny


SP Sękocin 10:05 0,0
Centrum Sportu Raszyn 10:15 7,2 codziennie pon-piątek


7,2
Kurs 7: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin

z godz. 09:40
Centrum Sportu Raszyn 10:40 0,0 codziennie pon-piątek
SP Sękocin 11:00 7,2


7,2
Kurs 8: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (basen pn-pt)

na godz. 12:30
SP Sękocin 12:05 0,0 codziennie pon-piątek
Centrum Sportu Raszyn basen 12:20 7,2


7,2
Kurs 9: Centrum Sportu Raszyn (basen wt-pt) -> SP Łady

z godz. 11:45
Centrum Sportu Raszyn basen 12:35 0,0 wtorek, środa, czwartek i piątek
SP Łady 12:45 5,9


5,9
Kurs 10: SP Łady -> Falenty, Laszczki

z godz. 13:15
SP Łady 13:25 0,0
Pętla Podolszyn 13:29 2,8
Falencka/Willowa 13:32 1,2
Droga Hrabska/Willowa 13:34 1,0
Falenty IMUZ 13:36 2,0
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:40 2,0
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:41 1,0
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:42 1,0
SP Sękocin 13:50 2,5


13,5
Kurs 11: SP Sękocin -> Falenty, Raszyn

z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05 0,0
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 14:07 1,6
Falenty Osiedle (Opackiego) 14:15 3,3
Falenty IMUZ 14:16 0,5
Raszyn Unii Europejskiej 14:24 3,5


8,9
Przejazd techniczny


Raszyn Unii Europejskiej 14:27 0,0
SP Łady 14:33 5,9


5,9
Kurs 12: SP Łady -> Falenty, Laszczki

z godz.14:15
SP Łady 14:36 0,0
Droga Hrabska/Willowa 14:40 2,3
Falenty IMUZ 14:42 1,3
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:45 2,0
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:46 1,0
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:47 1,0


7,6
Przejazd techniczny


Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:47 0,0
SP Sękocin 14:55 2,5


2,5
Kurs 13: SP Sękocin -> Janki, Falenty

z godz. 14:50
SP Sękocin 15:05 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 15:06 0,9
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 15:10 4,5
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 15:12 0,8
Wypędy 15:17 2,3
Janki Wspólna 15:19 1,0
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:22 1,4
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:25 3,0 dla dzieci z Godebskiego
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:26 1,0
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 15:27 0,5
Falenty Duże (Opackiego) 15:30 4,0
Falenty IMUZ 15:31 0,5
Raszyn Unii Europejskiej 15:39 3,5


23,4
Przejazd techniczny


Raszyn Unii Europejskiej 15:40 0,0
SP Sękocin 15:46 7,2


7,2
Kurs 14: SP Sękocin -> Janki

z godz. 15:45
SP Sękocin 15:50 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 15:51 0,9 przez ronda
Sękocin osiedle Eko 15:58 2,9 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 16:03 2,9
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 16:05 0,8 przez drogę lokalną
Wypędy 16:09 2,3
Janki Wspólna 16:10 1,0
Raszyn Unii Europejskiej 16:15 4,0
Zajezdnia x 14,8