Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny 2022/23 | Gmina Raszyn

Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny 2022/23

Rozkład jazdy plakat

AKTUALIZACJA 30.11.2022

Informujemy, że od 30 listopada 2022 roku dla Autobusu Nr 2 został dodany przystanek dla Sękocina Kurs Nr 3  - Słomin 6-sierpnia, oraz opóźniono wyjazd Kursu Nr 1 tak by rozpoczynał trasę o godzinie 7.00 


AKTUALIZACJA 25.11.2022

Informujemy, iż od dnia 21.11.2022 r. został dodany nowy przystanek Falencka/Willowa o godzinie 7.58 w rozkładzie jazdy autobusu Nr 3 dowożącego dzieci na godzinę 8.25 do Szkoły w Sękocinie.

Informujemy, iż od dnia 21.11.2022 r. został dodany nowy przystanek Falencka/Willowa o godzinie 14.40 w rozkładzie jazdy autobusu Nr 2 rozwożącego dzieci ze Szkoły z Sękocina z godziny 14.00 (Kurs 10). Skrócono również czas jazdy autobusu podczas Kursu 3 na godzinę 9.20, oraz podczas Kursu 3a na godzinę 10.15.

Informujemy, że od dnia 22.11.2022 do 21.12.2022 r. we wtorki i środy będzie kursował dodatkowy Autobus Nr 4 rozwożący dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sękocinie o godzinie 15.05.
 


AKTUALIZACJA 03.10.2022

W rozkładzie jazdy autobusów szkolnych dodano nowy przystanek w miejscowości Laszczki. Przystanek rozpocznie swoje funkcjonowanie z dniem 03.10.2022 r.

Rozkład jazdy autobusu Nr 3 na pozostaje bez zmian.


Rozkłady obowiązujące od dnia 03.10.2022 r.

Kliknij poniżej na konkretny autobus, żeby zobaczyć rozkład.

Pliki PDF do wydrukowania możesz pobrać pod tym linkiem.


Informujemy, iż od dnia 12.09.2022 r. nastąpi zmiana w rozkładzie jazdy autobusu Nr 2 rozwożącego dzieci z godziny 13.15 Dotychczasowy kurs Nr 9 i kurs Nr 10 zostaje połączony w jeden kurs, oznaczony w obecnym rozkładzie jako kurs Nr 9. 

 

AUTOBUS Nr 1

Obowiązuje od dnia 03.10.2022 r.

AUTOBUS Nr 1 - ROZKŁAD JAZDY Godz. Uwagi
Kurs 1: Laszczki, Falenty -> SP Łady   na godz. 7:45
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:05  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:06  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:07  
Falenty IMUZ 07:08  
Falencka/Willowa 07:10  
Falencka/Olszynowa 07:11  
Pętla Podolszyn 07:13  
Podolszyn Nowy 07:14 * przystanek MZA Nowy Podolszyn 02
SP Łady 07:16  
     
Kurs 2: Wypędy, Janki -> SP Sękocin   na godz. 8:25
Raszyn Unii Europejskiej 07:37 przez Sokołowską
Wypędy 07:52  
Janki Wspólna 07:54  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 08:00 przez drogę lokalną
Sękocińska/Rolna 08:05  
SP Sękocin 08:10  
     
Kurs 3 lub 3a: SP Sękocin -> basen (pn)   na godz. 10:30
SP Sękocin 10:15 kurs tylko w poniedziałek
Basen Raszyn 10:30  
     
Kurs 4 lub 4a: SP Łady -> basen (wt, czw)   na godz. 10:00
SP Łady 09:40 kurs wtorek, czwartek
Basen Raszyn 09:55  
     
Kurs 5: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)   na godz. 11:30
SP Sękocin 11:00 kurs poniedziałek, wtorek, środa
Centrum Sportu Raszyn 11:15 czwartek
     
Kurs 6: basen -> SP Sękocin (pn)   z godz. 10:30
Basen Raszyn 11:31 kurs tylko w poniedziałek
SP Sękocin 11:40  
     
Kurs 7: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin (Hala)   z godz. 11:30
Centrum Sportu Raszyn 12:30 kurs poniedziałek, wtorek, środa
SP Sękocin 12:45 czwartek
     
Kurs 8: SP Sękocin -> Janki, Laszczki, Falenty   z godz. 13:00
SP Sękocin 13:05  
Słomin 6-go Sierpnia 13:07  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 13:10  
Wypędy 13:14  
Janki Wspólna 13:15  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 13:18  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:21  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 13:23  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 13:25 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:26  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:27  
Falenty Duże (Falencka) 13:29 przystanek MZA
Falenty Osiedle (Opackiego) 13:30  
Falenty IMUZ 13:31  
SP Łady 13:35  
     
Kurs 9: SP Łady -> Falenty   z godz. 13:15
SP Łady 13:40  
Droga Hrabska/Willowa 13:43  
Falenty IMUZ 13:50  
SP Sękocin 14:00  
     
Kurs 10: SP Sękocin -> Janki, Wypędy   z godz. 14:00
SP Sękocin 14:10  
Słomin 6-go Sierpnia 14:12 przez ronda
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 14:24  
Wypędy 14:30  
Janki Wspólna 14:31  
Raszyn Unii Europejskiej 14:40  
     
Kurs 11: SP Łady -> Falenty, Laszczki   z godz. 15:10
SP Łady 15:15  
Podolszyn Nowy 15:16 *przystanek MZA Nowy Podolszyn 01
Pętla Podolszyn 15:18  
Falencka/Olszynowa 15:19  
Falencka/Willowa 15:21  
Falenty Osiedle (Opackiego) 15:23  
Falenty IMUZ 15:24 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:29  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:30  
SP Sękocin 15:37  
     
Kurs 12: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty   z godz. 15:50
SP Sękocin 16:00  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 16:05  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 16:11  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 16:14  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 16:16 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:17  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:18  
Janki Godebskiego 16:21 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Falencka) 16:27 przystanek MZA
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:28  
Falenty IMUZ 16:30  
Zajezdnia x  

AUTOBUS Nr 2

Obowiązuje od dnia 30.11.2022 r.    
AUTOBUS Nr 2 - ROZKŁAD JAZDY Godz. Uwagi
Kurs 1: Jaworowa, Dawidy -> SP Łady   na godz. 7:45
Jaworowa Przesmyk 07:00 przystanek MZA Rybie I
Jaworowa Promyka 07:03  
Jaworowa Dom Rolnika 07:05  
Dawidy Spółdzielnia 07:08  
SP Łady 07:12  
     
Dawidy Bankowe Parlamentarna 07:23  
Dawidy Bankowe Boryny 07:25  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 07:28  
SP Łady 07:33  
     
Kurs 2: Falenty, Laszczki -> SP Sękocin   na godz. 8:25
SP Łady 07:33  
Janki Godebskiego 07:40 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:44  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:45  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 07:47  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 07:49 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:52  
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:54  
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 07:55  
Słomin 6-go Sierpnia 07:57  
SP Sękocin 08:05  
     
Kurs 3: Laszczki, Falenty, Janki-> SP Sękocin   na godz. 09:20 (II zm.)
SP Sękocin 08:30 kurs wtorek, środa
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:35  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:36  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 08:37  
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:40  
Falenty IMUZ 08:41  
Wypędy 08:49  
Janki Wspólna 08:53  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:55  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 09:00  
Słomin 6-go Sierpnia 09:02  
SP Sękocin 09:07  
     
Kurs 3a: Laszczki, Falenty, Janki-> SP Sękocin   na godz. 10:15 (II zm.)
SP Sękocin 09:25 kurs czwartek i piątek
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 09:30  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 09:31  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 09:32  
Falenty Osiedle (Opackiego) 09:35  
Falenty IMUZ 09:36  
Wypędy 09:45  
Janki Wspólna 09:48  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 09:51  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 09:55  
SP Sękocin 10:00  
     
Kurs 4: SP Łady -> basen (wt-pt)   na godz. 10:45
SP Łady 10:25 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 10:35 i piątek
     
Kurs 5: SP Łady -> basen (wt,czw)   z godz. 10:00
SP Łady 10:45 kurs wtorek i czwartek
Basen Raszyn 11:00  
     
Kurs 6: SP Łady -> basen (wt- pt)   na godz. 11:45
SP Łady 11:20 kurs wtorek, środa, czwartek, piątek
Basen Raszyn 11:35  
     
Kurs 7: basen -> SP Łady (wt-pt)   z godz. 10:45
Basen Raszyn 11:59 kurs wtorek, środa, czwartek, piątek
SP Łady 12:10  
     
Kurs 8: SP Łady -> Falenty, Laszczki   z godz. 12:15
SP Łady 12:25  
Podolszyn Nowy 12:26 *przystanek MZA Nowy Podolszyn 01
Pętla Podolszyn 12:28  
Falencka/Olszynowa 12:29  
Falencka/Willowa 12:31  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 12:36  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 12:37  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 12:38  
Falenty IMUZ 12:44 do zapotrzebowania
Droga Hrabska/Willowa 12:46 realizacja kursu stosownie
SP Łady 12:50  
     
Kurs 9: SP Łady -> Dawidy Bankowe   z godz. 13:15
SP Łady 13:20  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 13:25  
Dawidy Bankowe Boryny 13:27  
Dawidy Bankowe Parlamentarna 13:29  
Podolszyn Nowy 13:41 *przystanek MZA Nowy Podolszyn 01
Pętla Podolszyn 13:43  
Falencka/Willowa 13:46  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:51  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:52  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:53  
SP Sękocin 13:58  
     
Kurs 10: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty   z godz. 14:00
SP Sękocin 14:10  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 14:15  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:20  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 14:23  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 14:25 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:26  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:27  
Janki Godebskiego 14:32 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Falencka) 14:37 przystanek MZA
Falencka/Willowa 14:40  
SP Łady 14:47  
     
Kurs 11: SP Łady -> Jaworowa, Dawidy, Falenty   z godz. 15:10
SP Łady 15:20  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 15:28  
Dawidy Bankowe Boryny 15:29  
Dawidy Bankowe Parlamentarna 15:30  
Dawidy Spółdzielnia 15:37  
Jaworowa Dom Rolnika 15:40  
Jaworowa Promyka 15:42  
Jaworowa Przesmyk 15:43 przystanek MZA Rybie II
Droga Hrabska/Willowa 15:53  
Zajezdnia x  

AUTOBUS Nr 3

Obowiązuje od dnia 21.11.2022 r.

AUTOBUS Nr 3 (Wykonawca) Godz. Km Uwagi
Kurs 1: Falenty, Janki -> SP Sękocin     na godz. 7:35
Zajezdnia X X  
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:52 0,0  
Falenty IMUZ 06:53 0,5 przez Al. Hrabską
Janki Orlen 06:57 2,1  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 06:59 1,2  
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:00 0,7  
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 07:03 1,6  
SP Sękocin 07:05 1,0  
    7,0  
Kurs 2: Falenty -> SP Łady     na godz. 7:45
SP Sękocin 07:08 0,0  
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:18 5,9  
Falenty IMUZ 07:19 0,5  
Droga Hrabska/Willowa 07:21 1,3  
SP Łady 07:30 3,0  
    10,6  
Przejazd techniczny      
SP Łady 07:30 0,0  
Willowa 07:58 3,3  
    3,3  
Kurs 3: Falenty, Janki -> SP Sękocin     na godz. 8:25
Willowa 07:58 0,0  
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:03 1,5  
Falenty IMUZ 08:04 0,5 przez Aleję Hrabską
Janki Orlen 08:07 1,0  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:10 2,3  
SP Sękocin 08:15 2,0 przez drogę lokalną
    7,3  
       
Kurs 4: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)     na godz. 9:40
SP Sękocin 09:20 0,0 wtorek, środa, czwartek i piątek
Centrum Sportu Raszyn 09:40 7,0  
    7,0  
       
Kurs 5: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)     na godz. 10:40
SP Sękocin 10:15 0,0 wtorek, czwartek
Centrum Sportu Raszyn 10:30 7,0  
    7,0  
       
Kurs 6: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin     z godz. 09:40
Centrum Sportu Raszyn 10:40 0,0 wtorek, środa, czwartek i piątek
SP Sękocin 11:00 7,0  
    7,0  
       
Kurs 7: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin     z godz. 10:40
Centrum Sportu Raszyn 11:40 0,0 wtorek, czwartek
SP Sękocin 12:00 7,0  
    7,0  
       
Kurs 5: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)     na godz. 11:30
SP Sękocin 11:15 0,0 poniedziałek
Centrum Sportu Raszyn 11:30 7,0  
    7,0  
       
Kurs 8: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (basen pn-pt)     na godz. 12:30
SP Sękocin 12:05 0,0 codziennie pon-piątek
Centrum Sportu Raszyn basen 12:20 7,0  
    7,0  
Kurs 9: Centrum Sportu Raszyn (basen wt-pt) -> SP Łady     z godz. 11:45
Centrum Sportu Raszyn basen 12:35 0,0 wtorek, środa, czwartek i piątek
SP Łady 12:45 5,3  
    5,3  
Kurs 10: SP Łady -> Jaworowa     z godz.13:15
SP Łady 13:25    
Dawidy Spółdzielnia 13:30    
Jaworowa Dom Rolnika 13:34    
Jaworowa Promyka 13:35    
Jaworowa Przesmyk 13:36   przystanek MZA Rybie II
    5,3  
Kurs 11: basen -> SP Sękocin (pon-pt)     z godz. 12:30
Basen Raszyn 13:45   od pon do piątku
SP Sękocin 13:55    
    7,0  
Kurs 12: SP Sękocin -> Falenty, Raszyn     z godz. 14:00
SP Sękocin 14:10 0,0  
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 14:12 1,6  
Falenty Duże (Falencka) 14:16 0,5 przystanek MZA
Falenty Osiedle (Opackiego) 14:17 3,3  
Falenty IMUZ 14:18 0,5  
Raszyn Unii Europejskiej 14:24 3,5  
    9,4  
Przejazd techniczny      
Raszyn Unii Europejskiej 14:25 0,0  
SP Łady 14:33 5,9  
    5,9  
Kurs 13: SP Łady -> Falenty, Laszczki     z godz.14:15
SP Łady 14:36 0,0  
Droga Hrabska/Willowa 14:43 2,3  
Falenty IMUZ 14:45 1,3  
Opackiego/Falencka 14:46   przystanek R2
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:48 2,0  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:49 1,0  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:50 1,0  
    7,6  
Przejazd techniczny      
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:50 0,0  
SP Sękocin 14:58 2,5  
    2,5  
Kurs 14: SP Sękocin -> Janki, Falenty     z godz. 14:55
SP Sękocin 15:05 0,0  
Słomin 6-go Sierpnia 15:06 0,9  
Sękocin osiedle Eko 15:12 2,9 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 15:16 4,5  
Wypędy 15:20 3,1  
Janki Wspólna 15:21 1,0  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:24 1,4  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:26 3,0 dla dzieci z Godebskiego
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:27 1,0  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 15:28 0,5  
Falenty Duże (Falencka) 15:29 3,0 przystanek MZA
Falenty Duże (Opackiego) 15:30 1,0  
Falenty IMUZ 15:31 0,5  
Raszyn Unii Europejskiej 15:39 3,5  
    26,3  
Przejazd techniczny      
Raszyn Unii Europejskiej 15:40 0,0  
SP Sękocin 15:46 7,0  
    7,2  
Kurs 15: SP Sękocin -> Janki     z godz. 15:50
SP Sękocin 16:05 0,0  
Słomin 6-go Sierpnia 16:06 0,9 przez ronda
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 16:11 2,9  
Wypędy 16:16 3,1  
Janki Wspólna 16:17 1,0  
Raszyn Unii Europejskiej 16:22 4,0  
Zajezdnia x 11,9  

AUTOBUS Nr 4

Obowiązuje od dnia 22.11.2022 r. kursuje we wtorki i środy do 21.06.2023
AUTOBUS Nr 4 Godz. Km Uwagi
Kurs 14: SP Sękocin -> Falenty     z godz. 14:55
SP Sękocin 15:05 0,0  
Słomin 6-go Sierpnia 15:06 0,9  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:14 2,6  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:16 0,6  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 15:18 0,5  
Falenty Duże (Falencka) 15:20 0,8 przystanek MZA
Falenty Duże (Opackiego) 15:21 0,8  
Falenty IMUZ 15:22 0,4  
Raszyn Unii Europejskiej 15:28 2,6  
Powiązane treści
Oświata
Czytaj więcej
30.01.2023
Kurier
Pobierz najnowszy numer Kuriera Raszyńskiego: Kurier Raszyński 139/2023
27.01.2023
Komunikat
W dniu 25.01.2023 r. rozpoczęte zostały prace związane z przebudową ul. Opaczewskiej w miejscowości Raszyn. Planujemy, że roboty…
13.01.2023
Komunikat
Poniżej lista Partnerów i przyznanych ulg w ramach Programu "Karta Mieszkańca Gminy Raszyn"