W celu usprawnienia komunikacji gminnej na linii autobusowej "R2" od dnia 1 listopada 2020r. zmianie ulega rozkład jazdy tej linii.Prosimy pasażerów o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy zamieszczonym poniżej i zachęcamy do korzystania z lokalnej komunikacji autobusowej.

Jednocześnie przypominamy, że przejazdy na linii autobusowej "R2" są bezpłatne.

Linia R2 Rybie Jarząbka - Raszyn - Janki - Podolszyn Pętla


Numer brygady 1 .02 1 .02 1 1 .02 1 .02 1 1 1
1 1 1 1
Lp. Nazwa przystanku D D D D D D D D D D D D
C C C C
1 Rybie, 19-ego Kwietnia/Jarząbka 04:50 05:50 06:53 07:40 10:03 11:40 12:40 13:40 14:35 15:30 18:15 20:15
10:03 12:03 14:03 16:03
2 Rybie, 19-ego Kwietnia/Polna 04:52 05:52 06:55 07:42 10:05 11:42 12:42 13:42 14:37 15:32 18:17 20:17
10:05 12:05 14:05 16:05
3 Raszyn, Poniatowskiego Poczta 04:55 05:55 06:58 07:45 10:08 11:45 12:45 13:45 14:40 15:35 18:20 20:20
10:08 12:08 14:08 16:08
4 Raszyn Młyn 02 04:57 05:57 07:00 07:47 10:10 11:47 12:47 13:47 14:42 15:37 18:22 20:22
10:10 12:10 14:10 16:10
5 Raszyn Szkolna 02 04:58 05:58 07:01 07:48 10:11 11:48 12:48 13:48 14:43 15:38 18:23 20:23
10:11 12:11 14:11 16:11
6 Raszyn Sportowa 02 05:00 06:00 07:03 07:50 10:13 11:50 12:50 13:50 14:45 15:40 18:25 20:25
10:13 12:13 14:13 16:13
7 Raszyn Kościół 02 05:01 06:01 07:04 07:51 10:14 11:51 12:51 13:51 14:46 15:41 18:26 20:26
10:14 12:14 14:14 16:14
8 Puchały, Centralna Cmentarz 05:03 06:03 07:06 07:53 10:16 11:53 12:53 13:53 14:48 15:43 18:28 20:28
10:16 12:16 14:16 16:16
9 Puchały, Żwirowa 01 05:04 06:04 07:07 07:54 10:17 11:54 12:54 13:54 14:49 15:44 18:29 20:29
10:17 12:17 14:17 16:17
10 Wypędy, Platynowa 05:07 06:07 07:10 07:57 10:20 11:57 12:57 13:57 14:52 15:47 18:32 20:32
10:20 12:20 14:20 16:20
11 Janki, Wspólna 05:08 06:08 07:11 07:58 10:21 11:58 12:58 13:58 14:53 15:48 18:33 20:33
10:21 12:21 14:21 16:21
12 Janki, Pl. Szwedzki 04 05:11 06:11 07:14 08:01 10:24 12:01 13:01 14:01 14:56 15:51 18:36 20:36
10:24 12:24 14:24 16:24
13 Janki, Działkowa 02 05:12 06:12 07:15 08:02 10:25 12:02 13:02 14:02 14:57 15:52 18:37 20:37
10:25 12:25 14:25 16:25
14 Nowy Sękocin, Poniatowskiego 01 05:15 06:15 07:18 08:05 10:28 12:05 13:05 14:05 15:00 15:55 18:40 20:40
10:28 12:28 14:28 16:28
15 Falenty Duże, Leszczynowa 01 05:16 06:16 07:19 08:06 10:29 12:06 13:06 14:06 15:01 15:56 18:41 20:41
10:29 12:29 14:29 16:29
16 Falenty Duże, Owocowa 01 05:17 06:17 07:20 08:07 10:30 12:07 13:07 14:07 15:02 15:57 18:42 20:42
10:30 12:30 14:30 16:30
17 Falenty Duże 01 05:18 06:18 07:21 08:08 10:31 12:08 13:08 14:08 15:03 15:58 18:43 20:43
10:31 12:31 14:31 16:31
18 Falenty Nowe 01 05:19 06:19 07:22 08:09 10:32 12:09 13:09 14:09 15:04 15:59 18:44 20:44
10:32 12:32 14:32 16:32
19 Falenty, Osiedle 01 05:20 06:20 07:23 08:10 10:33 12:10 13:10 14:10 15:05 16:00 18:45 20:45
10:33 12:33 14:33 16:33
20 Falenty Nowe, Droga Hrabska/Widokowa 05:22 06:22 07:25 08:12 10:35 12:12 13:12 14:12 15:07 16:02 18:47 20:47
10:35 12:35 14:35 16:35
21 Nowy Podolszyn, Willowa 02 05:24 06:24 07:27 08:14 10:37 12:14 13:14 14:14 15:09 16:04 18:49 20:49
10:37 12:37 14:37 16:37
22 Nowy Podolszyn, Olszynkowa 05:25 06:25 07:28 08:15 10:38 12:15 13:15 14:15 15:10 16:05 18:50 20:50
10:38 12:38 14:38 16:38
23 Podolszyn Pętla 01 05:27 06:27 07:30 08:17 10:40 12:17 13:17 14:17 15:12 16:07 18:52 20:52
10:40 12:40 14:40 16:40




















Numer brygady 1 .02 1 .02 1 1 .02 1 .02 1 1 1
1 1 1 1
Lp. Nazwa przystanku D D D D D D D D D D D D
C C C C
1 Podolszyn Pętla 01 06:15 06:50 08:03 09:13 10:52 12:42 13:42 14:42 15:42 17:25 19:25 21:25
09:13 11:13 13:13 15:13
2 Nowy Podolszyn, Olszynkowa 06:17 06:52 08:05 09:15 10:54 12:44 13:44 14:44 15:44 17:27 19:27 21:27
09:15 11:15 13:15 15:15
3 Nowy Podolszyn, Willowa 01 06:18 06:53 08:06 09:16 10:55 12:45 13:45 14:45 15:45 17:28 19:28 21:28
09:16 11:16 13:16 15:16
4 Falenty Nowe, Droga Hrabska/Widokowa 06:20 06:55 08:08 09:18 10:57 12:47 13:47 14:47 15:47 17:30 19:30 21:30
09:18 11:18 13:18 15:18
5 Falenty, Osiedle 01 06:22 06:57 08:10 09:20 10:59 12:49 13:49 14:49 15:49 17:32 19:32 21:32
09:20 11:20 13:20 15:20
6 Falenty, Duże Rossy 06:23 06:58 08:11 09:21 11:00 12:50 13:50 14:50 15:50 17:33 19:33 21:33
09:21 11:21 13:21 15:21
7 Falenty Duże, Leszczynowa 06:25 07:00 08:13 09:23 11:02 12:52 13:52 14:52 15:52 17:35 19:35 21:35
09:23 11:23 13:23 15:23
8 Nowy Sękocin 01 06:26 07:01 08:14 09:24 11:03 12:53 13:53 14:53 15:53 17:36 19:36 21:36
09:24 11:24 13:24 15:24
9 Janki, Działkowa 01 06:27 07:02 08:15 09:25 11:04 12:54 13:54 14:54 15:54 17:37 19:37 21:37
09:25 11:25 13:25 15:25
10 Janki, Pl. Szwedzki 01 06:30 07:05 08:18 09:28 11:07 12:57 13:57 14:57 15:57 17:40 19:40 21:40
09:28 11:28 13:28 15:28
11 Janki, Pl. Szwedzki 03 06:31 07:06 08:19 09:29 11:08 12:58 13:58 14:58 15:58 17:41 19:41 21:41
09:29 11:29 13:29 15:29
12 Janki 01 06:33 07:08 08:21 09:31 11:10 13:00 14:00 15:00 16:00 17:43 19:43 21:43
09:31 11:31 13:31 15:31
13 Janki 02 06:36 07:11 08:24 09:34 11:13 13:03 14:03 15:03 16:03 17:46 19:46 21:46
09:34 11:34 13:34 15:34
14 Janki, Wspólna 06:38 07:13 08:26 09:36 11:15 13:05 14:05 15:05 16:05 17:48 19:48 21:48
09:36 11:36 13:36 15:36
15 Wypędy, Platanowa 06:39 07:14 08:27 09:37 11:16 13:06 14:06 15:06 16:06 17:49 19:49 21:49
09:37 11:37 13:37 15:37
16 Puchały, Żwirowa 06:42 07:17 08:30 09:40 11:19 13:09 14:09 15:09 16:09 17:52 19:52 21:52
09:40 11:40 13:40 15:40
17 Puchały, Centralna Cmentarz 06:43 07:18 08:31 09:41 11:20 13:10 14:10 15:10 16:10 17:53 19:53 21:53
09:41 11:41 13:41 15:41
18 Raszyn, Kościół 01 06:46 07:21 08:34 09:44 11:23 13:13 14:13 15:13 16:13 17:56 19:56 21:56
09:44 11:44 13:44 15:44
19 Raszyn, Sportowa 01 06:47 07:22 08:35 09:45 11:24 13:14 14:14 15:14 16:14 17:57 19:57 21:57
09:45 11:45 13:45 15:45
20 Raszyn, Szkolna/Unii Europejskiej 06:48 07:23 08:36 09:46 11:25 13:15 14:15 15:15 16:15 17:58 19:58 21:58
09:46 11:46 13:46 15:46
21 Rybie 19 Kwietnia/Strzałkowa 06:50 07:25 08:38 09:48 11:27 13:17 14:17 15:17 16:17 18:00 20:00 22:00
09:48 11:48 13:48 15:48
22 Rybie, Okrężna 02 06:51 07:26 08:39 09:49 11:28 13:18 14:18 15:18 16:18 18:01 20:01 22:01
09:49 11:49 13:49 15:49
23 Rybie, Przelotowa 02 06:52 07:27 08:40 09:50 11:29 13:19 14:19 15:19 16:19 18:02 20:02 22:02
09:50 11:50 13:50 15:50
24 Rybie, 19-Kwietnia/Jarząbka 06:53 07:28 08:41 09:51 11:30 13:20 14:20 15:20 16:20 18:03 20:03 22:03
09:51 11:51 13:51 15:51

Oznaczenia:

D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
C - kursuje w soboty, niedziele i święta

Pliki do pobrania