Harmonogramy odbioru odpadów selektywnie zebranych oraz zmieszanych

Rejon 1

RASZYN - Bema, Boczna, Chrobrego, Cienista, Czerwonego Kapturka, Dąbrowskiego, Finałowa, Graniczna, Klonowa, Kościuszki, Krańcowa, Krzywa, Lotnicza, Mickiewicza, Mieszka I, Młynarska, Mokra, Na Skraju (al. Krakowska-Krzywa), Nadrzeczna, Nauczycielska, Pastelowa, Piasta, Poniatowskiego, Popularna, Słoneczna,Sokolnickiego, Sportowa, Spółdzielcza, Szkolna, Unii Europejskiej, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wybickiego, Gen. Zajączka

Pliki do pobrania

Rejon 2

RASZYN - Bliska, Broniewskiego, Brzozowa, Chopina, Dobra, Dworkowa, Gałczyńskiego, Godebskiego, Jasna, Jaworskiego, Jeziorna, Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Lipowa, Łączna, Matejki, Mierzwińskiego, Niska, Nowoczesna, Ogrodowa, Opaczewska, Parcelacyjna, Polna, Poprzeczna, Projektowana, Prosta, Prusa, Pruszkowska, Reymonta, Różana, Sasanki, Słowiańska, Słowikowskiego, Wąska, Wiosenna, Wodna, Wolska, Wysoka, Zacisze, Żeromskiego.

Pliki do pobrania

Rejon 3

RYBIE III -19 Kwietnia, Aksamitna, Bagienna, Białobrzeska, Brzoskwiniowa, Ceramiczna, Kamykowa, Kasztanowa, Koperkowa, Lecha, Lotnicza, Łagodna, Malinowa, Malwy, Miła, Olszowa, Parkowa, Pogodna, Południowa, Poziomkowa, Przesmyk, Raszyńska, Rozwojowa, Rubinowa, Rzepichy, Spacerowa, Stadionowa, Strzałkowa, Środkowa, Turystyczna, Widoczna,Wierna, Zakole, Żytnia.

Pliki do pobrania

Rejon 4

RYBIE II –Akacjowa,Cicha, Cisowa, Głogowa, Krzywa, Kwiatowa, Mała, Na Skraju, Nowa, Orzechowa, Polna, Spokojna, Topolowa, Wesoła.

RYBIE IBratkowa, Bukietowa, Drozda, Działkowa, Jarząbka, Kanarka, Kawki, Kolibra, Krucza, Makowa, Okrężna, Piaskowa, Przelotowa, Przygodowa, Relaksu, Rybna, Sienkiewicza, Skowronka, Słowicza, Sójki, Stokrotki, Szczygła, Szpaka, Tenisowa, Tulipanowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa.

Pliki do pobrania

Rejon 5

JANKI Leszczynowa 5, 7, 9, 11, 11A, 11B, 11C.

SŁOMIN 6 Sierpnia, Biedronki, Chabrowa, Fiołkowa, Jagodowa, Janczewicka, Jelonka, Konwaliowa, Niedźwiadka, Piaseczyńska, Polanki, Sarenki, Sosnowa, Szyszkowa, Wierzbowa, Winorośli.

SĘKOCIN NOWY Diamentowa, Franke, Graniczna, Handlowa, Jodłowa, Kubusia Puchatka, Leszczynowa, Logistyczna, Olesińska, Reja, Sadowa, Sękocińska, 6 Sierpnia, Na Polanie.

SĘKOCIN LAS Borowika, Cedrowa, Cyprysowa, Księżnej Czetwertyńskiej, Graniczna, Jeża, Mahoniowa, Maślaka, Muchomora, Palisandrowa, Podleśna, Polanki, Rydza, Słoneczna, Sowia, Wierzbowa, Leśnych Skrzatów.

LASZCZKI Bratnia, Czarnej Olchy, Jarzębinowa, Kubusia Puchatka, Kwiatów Leśnych, Leszczynowa, Leśna, Limonkowa, Owocowa, Piękna, Szybowcowa, Świerkowa, Tymiankowa, Źródlana, Jeżynowa.

SĘKOCIN STARY Alpejska, Braci Leśnej, Graniczna, Lazurowa, Lee Marvina, Leśników, Olchowa, Pęcicka, Podleśna, Rolna, Sękocińska, Starowiejska, Wiklinowa, Porozumień Sękocińskich

Pliki do pobrania

Rejon 6a

RASZYN – al. Krakowska od Finałowej do gr. Raszyna, Dolna, Grocholicka, Jesienna, Łąkowa, Piastowska, Trakt Grocholicki, Zielona

NOWE GROCHOLICE – Błotna, Ciasna, Dolna, Dzika, Jesienna, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Moniuszki, Partyzantów, Popularna, Pruszkowska, Robotnicza, Sienkiewicza, Sikorskiego, Stawowa, Trakt Grocholicki, Waryńskiego, Wiejska, Własna

Pliki do pobrania

Rejon 6b

JANKI – al. Krakowska od Leszczynowej do gr. Raszyna, al. Krakowska

FALENTY – al. Krakowska od kościoła w Raszynie do Janek

SĘKOCIN STARY – al. Krakowska od Granicznej do Gm. Lesznowola

SĘKOCIN NOWY – al. Krakowska od Leszczynowej do gr. Gm. Lesznowola

Pliki do pobrania

Rejon 7

DAWIDY - Długa, Echa Leśne, Grudzi, Kinetyczna, Lilii Wodnych, Skrótowa, Starzyńskiego, Śliska, Terleckiego, Warszawska, Złote Łany, Górna.

JAWOROWA - Baśniowa, Błękitna, Daleka, Drukarska, Familijna, Fantazyjna, Gwiaździsta, Jaśminowa, Kameralna, Kinetyczna, Kolorowa, Laurowa, Lokalna, Narożna, Objazdowa, Osiedlowa, Perłowa, Promyka, Przechodnia, Rumiana, Sienkiewicza, Skrajna, Turkusowa, Urocza, Ukośna, Warszawska, Zaciszna.

ŁADY - Bakaliowa, Długa, Droga Hrabska, Grudzi, Irgi, Karmelowa, Lawendowa, Migdałowa, Miklaszewskiego, Oliwkowa, Pistacjowa, Za Olszyną, Ziołowa.

Pliki do pobrania

Rejon 8

DAWIDY BANKOWE Bankowa, Bieszczadzka, Boryny, Długa (gr. z Dawidami do Złotej), Droga Hrabska, Echa Leśne, Elekcyjna, Grudzi, Hetmańska, Jutrzenki, Józefa Lassoty, Kmicica, Kwiatów Polnych, Malownicza, Miętowa, Miklaszewskiego, Niezapominajki, Oleńki, Parlamentarna, Rumiankowa, Rycerska, Salamonowska, Skrzetuskiego, Starzyńskiego, Szlachecka, Tęczowa, Ulotna, Ułańska, Witosa, Tulipanowy Zakątek, Widok, Zagłoby, Zalotna, Zielonej Łąki.

PODOLSZYN NOWY Bursztynowa,Cynamonowa, Długa, Figowa,Imbirowa, Olszynkowa, Olszynowa, Pogodna, Szafirowa, Szmaragdowa,Za Olszyną, Złota, Wygody.

Pliki do pobrania

Rejon 9

FALENTY NOWE Cyraneczki, Czereśniowa, Chmielna, Droga Hrabska, Falencka, Grudzi, Hrabski Park, Jabłoniowa, Jaworowska, Karola i Dawida, Kwitnąca, Magiczna,Modrzewiowa, Morelowa, Na Wzgórzu, Osińskich, Pana Michała, Rozbrat, Róży, Rzemieślnicza, Sekretna, Sympatyczna, Szafranowa, Wichrowe Wzgórze, Widokowa, Willowa.

FALENTY Al.Hrabska, Azalii, Droga Hrabska, Falencka, Grocholskiego, Grzymały, Kaczeńcowa, Łabędzia, Magnolii, Opackiego, Orla, Ostromęckiego, Pionierów, Rozbrat, Spiska,Wrzosowa.

FALENTY DUŻE Falencka, Rosy, Róży, Strumykowa, Zamkowa, Źródlana.

Pliki do pobrania

Rejon 10

JANKI Działkowa, Godebskiego, Miodowa, Mszczonowska (Janki 0 gr. Gm. Nadarzyn-Janki), Poniatowskiego, Przelotowa, Przyjazna, Przytulna, Radosna, Rodzinna, Serdeczna, Sezamkowa, Wichrowa, Wiśniowa, Wspólna, Zgodna.

PUCHAŁY Centralna, Sokołowska, Wirażowa, Żwirowa.

WYPĘDY Brzeziny, Ku Słońcu, Kwietniowa, Majowa, Platynowa, Sokołowska, Zdrojowa, Żwirowa.

Pliki do pobrania