Rejon 1

Raszyn – Bema, Boczna, Chrobrego, Cienista, Czerwonego Kapturka, Dąbrowskiego, Finałowa, Graniczna, Klonowa, Kościuszki, Krańcowa, Krzywa, Lotnicza, Malwy, Mickiewicza, Mieszka I, Młynarska, Mokra, Na Skraju (al. Krakowska-Krzywa), Nadrzeczna, Nauczycielska, Pastelowa, Piasta, Poniatowskiego, Popularna, Słoneczna, Sokolnickiego, Sportowa, Spółdzielcza, Stadionowa, Szkolna, Unii Europejskiej, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wybickiego, Zajączka


Rejon 2

Raszyn – Bliska, Broniewskiego, Brzozowa, Chopina, Dobra, Dworkowa, Gałczyńskiego, Godebskiego, Jasna, Jaworskiego, Jeziorna, Kościelna, Krótka, Lipowa, Łączna, Matejki, Mierzwińskiego, Niska, Ogrodowa, Opaczewska, Parcelacyjna, Polna, Poprzeczna, Projektowana, Prosta, Prusa, Pruszkowska, Reymonta, Różana, Sasanki, Słowikowskiego, Targowa, Wąska, Wiosenna, Wodna, Wolska, Wysoka, Zacisze, Żeromskiego


Rejon 3

Rybie III 19 Kwietnia, Aksamitna, Bagienna, Białobrzeska, Brzoskwiniowa, Ceramiczna, Kamykowa, Kasztanowa, Koperkowa, Lecha, Leśna, Lotnicza, Łagodna, Malinowa, Malwy, Miła, Olszowa, Parkowa, Pogodna, Południowa, Poziomkowa, Przesmyk, Raszyńska, Rozwojowa, Rubinowa, Rzepichy, Spacerowa, Stadionowa, Strzałkowa, Środkowa, Turystyczna, Widoczna, Zakole, Żytnia


Rejon 4

RYBIE II – Akacjowa, Cicha, Cisowa, Głogowa, Krzywa, Kwiatowa, Mała, Na Skraju, Nowa, Orzechowa, Polna, Spokojna, Topolowa, Wesoła
RYBIE I – Bratkowa, Bukietowa, Drozda, Działkowa, Jarząbka, Kanarka, Kawki, Kinetyczna, Kolibra, Krucza, Makowa, Okrężna, Piaskowa, Przelotowa, Przygodowa, Relaksu, Rybna, Sienkiewicza, Skowronka, Słowicza, Sójki, Stokrotki, Szczygła, Szpaka, Tenisowa, Tulipanowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa


Rejon 5

JANKI – Leszczynowa 5, 7, 9, 11, 11A, 11B, 11C.
SŁOMIN – 6 Sierpnia, Biedronki, Chabrowa, Fiołkowa, Jagodowa, Janczewicka, Jelonka, Konwaliowa, Niedźwiadka, Piaseczyńska, Polanki, Sarenki, Sosnowa, Szyszkowa, Wierzbowa, Winorośli.
SĘKOCIN NOWY – Diamentowa, Franke, Graniczna, Handlowa, Jodłowa, Kubusia Puchatka, Leszczynowa, Olesińska, Reja, Sadowa, Sękocińska, 6 Sierpnia, Na Polanie.
SĘKOCIN LAS – Borowikowa, Cedrowa, Cyprysowa, Księżnej Czetwertyńskiej, Graniczna, Jeża, Mahoniowa, Maślaka, Muchomora, Palisandrowa, Podleśna, Polanki, Rydza, Słoneczna, Wierzbowa, Leśnych Skrzatów.
LASZCZKI – Bratnia, Czarnej Olchy, Jarzębinowa, Kubusia Puchatka, Kwiatów Leśnych, Leszczynowa, Leśna, Owocowa, Piękna, Szybowcowa, Świerkowa, Tymiankowa, Źródlana, Jeżynowa.
SĘKOCIN STARY – Alpejska, Braci Leśnej, Graniczna, Lazurowa, Lee Marvina, Leśników, Olchowa, Pęcicka, Podleśna, Rolna, Sękocińska, Starowiejska, Wiklinowa, Porozumień Sękocińskich


Rejon 6

JANKI – al. Krakowska (od Leszczynowej do granicy Raszyna), al. Krakowska (Falencka, Graniczna)
FALENTY –
al. Krakowska (od kościoła w Raszynie do Janek)
SĘKOCIN STARY – al. Krakowska (od Granicznej do granicy gminy Lesznowola)
SĘKOCIN NOWY – al. Krakowska (od Leszczynowej do granicy gminy Lesznowola)
RASZYN – al. Krakowska (od Finałowej do granicy Raszyna), Dolna, Grocholicka, Jesienna, Łąkowa, Trakt Grocholicki, Zielona
NOWE GROCHOLICE – Błotna, Ciasna, Dolna, Dzika, Jesienna, Kopernika, Księżycowa, Moniuszki, Partyzantów, Piastowska (Raszyn), Popularna, Pruszkowska, Robotnicza, Sienkiewicza, Sikorskiego, Stawowa, Trakt Grocholicki, Waryńskiego, Wiejska, Własna 


Rejon 7

DAWIDY – Długa, Echa Leśne, Górna, Kinetyczna, Lilii Wodnych, Skrótowa, Starzyńskiego, Śliska, Terleckiego, Warszawska, Złote Łany
JAWOROWA – Baśniowa, Błękitna, Daleka, Drukarska, Familijna, Fantazyjna, Gwiaździsta, Jaśminowa, Kameralna, Kinetyczna, Kolorowa, Laurowa, Lokalna, Narożna, Objazdowa, Osiedlowa, Perłowa, Promyka, Przechodnia, Rumiana, Sienkiewicza, Skrajna, Ukośna, Warszawska, Zaciszna
ŁADY – Bakaliowa, Długa, Droga Hrabska, Grudzi, Irgi, Karmelowa, Lawendowa, Migdałowa, Miklaszewskiego, Oliwkowa, Pistacjowa, Za Olszyną, Ziołowa


Rejon 8

DAWIDY BANKOWE – Bankowa, Boryny, Długa (do granicy z Dawidami do Złotej), Droga Hrabska, Elekcyjna, Grudzi, Hetmańska, Jutrzenki, Józefa Lassoty, Karmelowa, Kmicica, Kwiatów Polnych, Malownicza, Miętowa, Miklaszewskiego, Niezapominajki, Oleńki, Parlamentarna, Pogodna, Rycerska, Salamonowska, Skrzetuskiego, Starzyńskiego, Szlachecka, Tęczowa, Ulotna, Ułańska, Witosa, Tulipanowy Zakątek, Widok, Zagłoby
PODOLSZYN NOWY – Bursztynowa, Długa, Olszynkowa, Olszynowa, Pogodna, Szafirowa, Za Olszyną, Złota, Wygody


Rejon 9

FALENTY NOWE – Czereśniowa, Droga Hrabska, Falencka, Hrabski Park, Grudzi, Jabłoniowa, Jaworowska, Magiczna, Modrzewiowa, Morelowa, na Wzgórzu, Osińskich, Pana Michała, Rozbrat, Róży, Rzemieślnicza, Sekretna, Sympatyczna, Widokowa, Willowa
FALENTY – al. Hrabska, Azalii, Droga Hrabska, Falencka, Grocholskiego, Grzymały, Kaczeńcowa, Łabędzia, Magnolii, Opackiego, Orla, Ostromęckiego, Pionierów, Rozbrat, Spiska, Wrzosowa
FALENTY DUŻE – Falencka, Rosy, Róży, Zamkowa, Źródlana


Rejon 10

JANKI – Działkowa, Godebskiego, Miodowa, Mszczonowska (Janki 0 granica gminy Nadarzyn-Janki), Poniatowskiego, Przelotowa, Przyjazna, Przytulna, Radosna, Rodzinna, Sezamkowa, Wichrowa, Wiśniowa, Wspólna, Zgodna
PUCHAŁY – Centralna, Sokołowska, Wirażowa, Żwirowa
WYPĘDY – Brzeziny, Ku Słońcu, Kwietniowa, Majowa, Platynowa, Sokołowska, Zdrojowa, Żwirowa


PUNKT REKLAMACYJNO-INFORMACYJNY CZYNNY OD PON. - PT. OD GODZ. 06:00 - 18:00. KONTAKT: 022 758 20 67, komunalne.raszyn@mzo.pl

REKLAMACJE ZGŁASZANE W FORMIE PISEMNEJ NIEZWŁOCZNIE PO DNIU ZAISTNIENIA ZDARZENIA POLEGAJACEGO NA NIEWŁASCIWYM ŚWIADCZENIU USŁUG NA ADRES URZĘDU GMINY RASZYN LUB

DROGĄ ELEKTRONICZNĄ komunalne.raszyn@mzo.pl

UWAGA!!!

ODPADY NALEŻY UDOSTĘPNIĆ BRYGADOM WYWOZOWYM W DNIU WYWOZU DO GODZ. 06:00