rozkład ważny od dnia 03 października 2016 roku

AUTOBUS 1 Godz.
Kurs 1: Jaworowa, Dawidy->SP Łady
UG Raszyn 06:35
Jaworowa Promyka 06:38
Jaworowa Dom Rolnika 06:39
Dawidy Spółdzielnia 06:42
Dawidy Bankowe Parlamentarna 06:45
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 06:46
Dawidy Długa 06:53
SP Łady 06:55


Kurs 2: Laszczki -> SP Łady, Gim Raszyn
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:05
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:06
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:07
Falencka/Willowa 07:10
Falencka/Olszynowa 07:11
Pętla Podolszyn 07:13
SP Łady 07:16
Dawidy Spółdzielnia 07:22
Jaworowa Dom Rolnika 07:24
Jaworowa Promyka 07:26
Gimnazjum Raszyn 07:35


Kurs 3: Janki -> SP Sękocin
Gimnazjum Raszyn 07:41
Wypędy 07:56
Janki Wspólna 07:58
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 08:01
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 08:03
Sękocin osiedle Eko 08:09
Sękocińska/Rolna 08:15
SP Sękocin 08:20


Kurs 4: Laszczki -> SP Łady
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:45
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:47
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 08:49
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:53
Falenty IMUZ 08:55
Droga Hrabska/Willowa 08:58
SP Łady 09:03


Kurs 5: SP Łady -> basen (wt, pt)
SP Łady 10:20
Basen Raszyn 10:30


Kurs 6: SP Sękocin -> basen (pon)
SP Sękocin 10:20
Basen Raszyn 10:35


Kurs 7: Jaworowa -> SP Łady (II zm.)
Jaworowa Promyka 10:41
Jaworowa Dom Rolnika 10:42
Dawidy Spółdzielnia 10:45
Dawidy Bankowe Parlamentarna 10:48
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 10:49
Dawidy Długa 10:56
SP Łady 10:58


Kurs 8: Falenty -> SP Łady (II zm.)
SP Łady 11:02
Falencka/Olszynowa 11:07
Falencka/Willowa 11:06
Falenty Osiedle (Opackiego) 11:08
Falenty IMUZ 11:09
Droga Hrabska/Willowa 11:11
SP Łady 11:15


Kurs 9: SP Sękocin -> basen
SP Sękocin 12:05
Basen Raszyn 12:20


Kurs 10: basen -> SP Łady (wt, pt)
Basen Raszyn 13:00
SP Łady 13:10


Kurs 11: SP Łady -> Jaworowa
SP Łady 13:15
Dawidy Długa 13:17
Dawidy Spółdzielnia 13:18
Jaworowa Dom Rolnika 13:21
Jaworowa Promyka 13:22


Kurs 12: basen -> SP Sękocin
Basen Raszyn 13:45
SP Sękocin 14:00


Kurs 13: SP Sękocin -> Janki
SP Sękocin 14:05
Słomin 6-go Sierpnia 14:07
Sękocińska/Rolna 14:10
Sękocin osiedle Eko 14:16
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 14:22
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 14:24
Wypędy 14:29
Janki Wspólna 14:31
Gimnazjum Raszyn 14:40


Kurs 14: Gim Raszyn -> Jaworowa, Falenty
Gimnazjum Raszyn 14:50
Jaworowa Promyka 14:53
Jaworowa Dom Rolnika 14:54
SP Łady 15:00
Pętla Podolszyn 15:03
Falenty Osiedle (Opackiego) 15:08
Falenty IMUZ 15:09
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:14
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:15
SP Sękocin 15:22


Kurs 15: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty
SP Sękocin 15:40
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 15:47
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:50
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:56
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 15:59
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:01
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:03
Janki Godebskiego 16:05
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:14
Falenty IMUZ 16:15


Kurs 16: SP Łady -> Falenty, Laszczki
SP Łady 16:45
Dawidy Bankowe Parlamentarna 16:49
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 16:50
Pętla Podolszyn 17:00
Falencka/Olszynowa 17:02
Falencka/Willowa 17:03
Droga Hrabska/Willowa 17:04
Falenty IMUZ 17:05
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 17:07
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 17:08
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 17:09
UG Raszyn 17:19
AUTOBUS 2 Godz.
Kurs 1: Laszczki, Falenty -> SP Łady
UG Raszyn 06:30
Leszczynowa/Diamentowa 06:37
Leszczynowa/Źródlana 06:38
Źródlana/Owocowa Falenty Duże 06:39
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:43
Falenty IMUZ 06:44
Droga Hrabska/Willowa 06:46
Falencka/Willowa 06:47
Falencka/Olszynowa 06:48
Pętla Podolszyn 06:49
SP Łady 06:54


Kurs 2: Dawidy Bankowe -> SP Łady
SP Łady 06:56
Dawidy Bankowe Parlamentarna 07:02
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 07:05
SP Łady 07:13


Kurs 3: Jaworowa, Dawidy -> SP Łady
Jaworowa Promyka 07:33
Jaworowa Dom Rolnika 07:34
Dawidy Spółdzielnia 07:37
Dawidy Długa 07:38
SP Łady 07:40


Kurs 4: Falenty, Laszczki -> SP Sękocin
SP Łady 07:45
Janki Godebskiego 07:55
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:59
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:00
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 08:02
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:04
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 08:07
SP Sękocin 08:15


Kurs 5: Laszczki -> SP Łady
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:45
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:47
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 08:49
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:53
Falenty IMUZ 08:55
Droga Hrabska/Willowa 08:58
SP Łady 09:03


Kurs 6: Laszczki -> SP Łady (II zm.)
UG Raszyn 10:37
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 10:48
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 10:49
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 10:50
Pętla Podolszyn 10:57
SP Łady 11:00


Kurs 7: SP Łady -> basen (pon,wt, pt)
SP Łady 11:05
Basen Raszyn 11:15


Kurs 8: SP Sękocin -> basen (pon)
Basen Raszyn 11:45
SP Sękocin 12:00


Kurs 9: basen -> SP Łady (wt, pt)
Basen Raszyn 11:45
SP Łady 12:00


Kurs 10: SP Łady -> Dawidy Bankowe
SP Łady 13:15
Dawidy Bankowe Parlamentarna 13:19
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 13:20
SP Łady 13:31
Pętla Podolszyn 13:38
Falencka/Willowa 13:41
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:44
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:45
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:46
SP Sękocin 13:53


Kurs 11: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty
SP Sękocin 14:00
Janki Al. Krakowska/Działkowa 14:10
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:16
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 14:19
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:22
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:23
Janki Godebskiego 14:27
SP Łady 14:42


Kurs 12: SP Łady -> Jaworowa, Raszyn
SP Łady 15:05
Dawidy Długa 15:07
Dawidy Spółdzielnia 15:08
Jaworowa Dom Rolnika 15:11
Jaworowa Promyka 15:12


Kurs 13: Gim Raszyn -> Jaworowa, Falenty
Gimnazjum Raszyn 15:40
Jaworowa Promyka 15:43
Jaworowa Dom Rolnika 15:44
SP Łady 15:50


Kurs 14: SP Łady -> Falenty
SP Łady 16:00
Pętla Podolszyn 16:03
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:08
Falenty IMUZ 16:09
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:14
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:15
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 16:16
SP Łady 16:30


Kurs 15: SP Łady -> Falenty, Laszczki
SP Łady 16:45
Dawidy Bankowe Parlamentarna 16:49
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 16:50
Pętla Podolszyn 17:00
Falencka/Olszynowa 17:02
Falencka/Willowa 17:03
Droga Hrabska/Willowa 17:04
Falenty IMUZ 17:05
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 17:07
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 17:08
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 17:09
UG Raszyn 17:19
AUTOBUS 3 Godz.
Kurs 1: Falenty, Janki -> SP Sękocin
Zajezdnia X
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:57
Falenty IMUZ 06:58
Janki Orlen 07:02
Janki Al. Krakowska/Działkowa 07:04
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:05
Słomin 6-go Sierpnia 07:08
SP Sękocin 07:10


Kurs 2: Falenty -> SP Łady, Gim Raszyn
SP Sękocin 07:13
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:23
Falenty IMUZ 07:24
Droga Hrabska/Willowa 07:26
SP Łady 07:30
Gimnazjum Raszyn 07:40


Kurs 3: Raszyn, Falenty -> SP Sękocin
Gimnazjum Raszyn 07:50
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:08
Falenty IMUZ 08:09
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:15
Słomin 6-go Sierpnia 08:18
SP Sękocin 08:20


Kurs 4: Laszczki -> SP Łady
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:45
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:47
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 08:49
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:53
Falenty IMUZ 08:55
Droga Hrabska/Willowa 08:58
SP Łady 09:03


Kurs 5: SP Łady -> basen (śr-czw)
SP Łady 11:20
Basen Raszyn 11:30


Kurs 6: basen -> SP Łady (śr-czw)
Basen Raszyn 12:45
SP Łady 12:55


Kurs 7: SP Łady -> Falenty
SP Łady 13:15
Droga Hrabska/Willowa 13:20
Falenty IMUZ 13:22
SP Sękocin 13:34


Kurs 8: SP Sękocin -> Falenty, Raszyn
SP Sękocin 14:05
Słomin 6-go Sierpnia 14:06
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 14:07
Falenty Osiedle (Opackiego) 14:15
Falenty IMUZ 14:16
Gimnazjum Raszyn 14:24


Kurs 9: Gim Raszyn -> Łady, Falenty
SP Łady 14:36
Droga Hrabska/Willowa 14:42
Falenty IMUZ 14:45


Kurs 10: SP Sękocin -> Janki
SP Sękocin 15:40
Słomin 6-go Sierpnia 15:42
Sękocińska/Rolna 15:45
Sękocin osiedle Eko 15:51
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 15:57
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 15:59
Wypędy 16:04
Janki Wspólna 16:06
Gimnazjum Raszyn 16:15


Kurs 11: SP Łady -> Jaworowa
SP Łady 16:45
Dawidy Długa 16:47
Dawidy Spółdzielnia 16:48
Jaworowa Dom Rolnika 16:50
Jaworowa Promyka 16:51
Zajezdnia X

Pliki do pobrania