AUTOBUS Nr 1 Godz. Uwagi
Kurs 1: Laszczki -> SP Łady, klasy Gim Raszyn
na godz. 7:45 i 8:00
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:05
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:06
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:07
Falenty IMUZ 07:08
Falencka/Willowa 07:10
Falencka/Olszynowa 07:11
Pętla Podolszyn 07:13
SP Łady 07:16
Dawidy Spółdzielnia 07:20
Jaworowa Dom Rolnika 07:23
Jaworowa Promyka 07:24
Gimnazjum Raszyn 07:35



Kurs 2: Janki -> SP Sękocin
na godz. 8:25
Gimnazjum Raszyn 07:37 przez Sokołowską
Wypędy 07:52
Janki Wspólna 07:54
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 07:57
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 08:00 przez drogę lokalną
Sękocin osiedle Eko 08:05 przez drogę lokalną
SP Sękocin 08:16



Kurs 3: Jaworowa -> SP Łady (II zm.)
na 10:20
Jaworowa Promyka 09:30
Jaworowa Dom Rolnika 09:31
Dawidy Spółdzielnia 09:34
Dawidy Bankowe Parlamentarna 09:37
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 09:38
SP Łady 09:45



Kurs 4: SP Sękocin -> basen (pn)
na godz. 10:30
SP Sękocin 10:15 kurs tylko w poniedziałek
Basen Raszyn 10:30



Kurs 5: SP Sękocin -> basen (śr, czw, pt)
na godz. 11:45
SP Sękocin 11:15 kurs w środę, czwartek i piątek
Basen Raszyn 11:30



Kurs 6: basen -> SP Sękocin (pn)
z godz. 10:30
Basen Raszyn 11:31 poniedziałek
SP Sękocin 11:40



Kurs 7: basen -> SP Sękocin (śr, czw, pt)
z godz. 11:45
Basen Raszyn 12:40 kurs w środę, czwartek i piątek
SP Sękocin 12:50



Kurs 8: SP Sękocin -> Falenty
z godz. 13:00
SP Sękocin 13:10
Słomin 6-go Sierpnia 13:12
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 13:16
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 13:18
Wypędy 13:23
Janki Wspólna 13:25
Janki Al. Krakowska/Działkowa 13:28
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:31
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 13:32
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:33
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:34
Falenty Osiedle (Opackiego) 13:38
Falenty IMUZ 13:39
SP Sękocin 13:49



Kurs 9: SP Sękocin -> Janki
z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05
Słomin 6-go Sierpnia 14:07 przez ronda
Sękocin osiedle Eko 14:16 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 14:22
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 14:24 przez drogę lokalną
Wypędy 14:29
Janki Wspólna 14:31
Gimnazjum Raszyn 14:40



Kurs 10: klasy Gim Raszyn -> Jaworowa, Falenty
z godz. 14:25
Gimnazjum Raszyn 14:50
Jaworowa Promyka 14:53
Jaworowa Dom Rolnika 14:54
Dawidy Spółdzielnia 14:56
SP Łady 15:05 z wjazdem na teren szkoły
Pętla Podolszyn 15:08
Falencka/Olszynowa 15:09
Falencka/Willowa 15:10
Falenty Osiedle (Opackiego) 15:13
Falenty IMUZ 15:14 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:19
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:20
SP Sękocin 15:27



Kurs 11: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty
z godz. 15:40
SP Sękocin 15:40
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:50 zawrotka przy McDonald
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:56
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 15:59 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:01
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:03
Janki Godebskiego 16:05
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:14
Falenty IMUZ 16:15
Zajezdnia x
AUTOBUS Nr 2 Godz. Uwagi
Kurs 1: Jaworowa, Dawidy -> SP Łady
na godz. 7:45
Jaworowa Promyka 07:10
Jaworowa Dom Rolnika 07:12
Dawidy Spółdzielnia 07:15
Dawidy Bankowe Parlamentarna 07:20
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 07:22
SP Łady 07:30



Kurs 2: Falenty, Laszczki -> SP Sękocin
na godz. 8:25
SP Łady 07:45
Janki Godebskiego 07:55 zawrotka
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:59
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:00
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 08:02 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:04
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 08:07
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 08:10
SP Sękocin 08:15



Kurs 3: Laszczki -> SP Łady (II zm.)
na godz. 10:20
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 09:45
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 09:46
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 09:47
Falenty Osiedle (Opackiego) 09:51
Falenty IMUZ 09:52
Droga Hrabska/Willowa 09:55
Falencka/Willowa 10:00
Falencka/Olszynowa 10:03
Pętla Podolszyn 10:07
SP Łady 10:10



Kurs 4: SP Łady -> basen (wt-pt)
na godz. 10:45
SP Łady 10:20 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 10:30 i piątek



Kurs 5: SP Łady -> basen (wt- pt)
na godz. 11:45
SP Łady 11:15 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 11:30 i piątek



Kurs 6: basen -> SP Łady (wt-pt)
z godz. 10:45
Basen Raszyn 11:55 kurs wtorek, środa, czwartek
SP Łady 12:05 i piątek



Kurs 7: basen -> SP Łady (wt-pt)
z godz. 11:45
Basen Raszyn 12:55 kurs wtorek, środa, czwartek
SP Łady 13:10 i piątek



Kurs 8: SP Łady -> Dawidy Bankowe
z godz. 13:05
SP Łady 13:15
Dawidy Bankowe Parlamentarna 13:19
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 13:20
Pętla Podolszyn 13:35
Falencka/Willowa 13:37
Droga Hrabska/Willowa 13:39
Falenty IMUZ 13:41
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:44
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:45
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:46
SP Sękocin 13:53



Kurs 9: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty
z godz. 13:55
SP Sękocin 14:00
Janki Al. Krakowska/Działkowa 14:10 zawrotka przy McDonald
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:16
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 14:19 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:22
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:23
Janki Godebskiego 14:27 trudne warunki drogowe
SP Łady 14:42



Kurs 10: SP Łady -> Jaworowa, Raszyn
z godz. 15:00
SP Łady 15:05
Dawidy Długa 15:07
Dawidy Bankowe Parlamentarna 15:15
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 15:17
Dawidy Spółdzielnia 15:27
Jaworowa Dom Rolnika 15:30
Jaworowa Promyka 15:32



Kurs 11: SP Łady -> Falenty
z godz. 15:20
SP Łady 16:00
Pętla Podolszyn 16:03
Falencka/Willowa 16:04
Droga Hrabska/Willowa 16:05
Falenty IMUZ 16:09 zawrotka
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:14 przez Falencką
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:15
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 16:16
Zajezdnia x
AUTOBUS Nr 3 (Wykonawca) Godz. Km Uwagi
Kurs 1: Falenty, Janki -> SP Sękocin

na godz. 7:35
Zajezdnia X X
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:57 0,0
Falenty IMUZ 06:58 0,5 przez Al. Hrabską
Janki Orlen 07:02 2,1
Janki Al. Krakowska/Działkowa 07:04 1,2
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:05 0,7
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 07:08 1,6
SP Sękocin 07:10 1,0


7,0
Kurs 2: Falenty -> SP Łady, klasy Gim Raszyn

na godz. 7:45 i 8:00
SP Sękocin 07:13 0,0
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:23 5,9
Falenty IMUZ 07:24 0,5
Droga Hrabska/Willowa 07:26 1,3
SP Łady 07:30 1,3


9,0
Przejazd techniczny


SP Łady 07:30 0,0
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:50 9,2


9,2
Kurs 3: Raszyn, Falenty -> SP Sękocin

na godz. 8:25
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:03 0,0
Falenty IMUZ 08:04 0,5 przez Aleję Hrabską
Janki Orlen 08:07 1,0
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:10 2,3
SP Sękocin 08:15 2,0 przez drogę lokalną


5,8
Kurs 4: Laszczki, Janki -> SP Sękocin

na godz. 10:15
SP Sękocin 09:20 0,0
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 09:25 2,1
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 09:26 0,6
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 09:27 0,6
Falenty Duże (Opackiego) 09:30 0,9
Falenty IMUZ 09:31 0,5
Gimnazjum Raszyn 09:37 3,1
Wypędy 09:45 3,5
Janki Wspólna 09:48 0,9
Janki Al. Krakowska/Działkowa 09:51 1,1
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 09:54 1,1
Al. Krakowska/Sękocińska (MZA) 09:59 3,0 dla Sękocina i Słomina
SP Sękocin 10:05 1,8


19,2
Kurs 5: SP Sękocin -> GOS Raszyn (basen pn-pt)

na godz. 12:30
SP Sękocin 12:05 0,0 codziennie od pn-pt
GOS Raszyn basen 12:20 7,2


7,2
Przejazd techniczny


GOS Raszyn basen 12:20 0,0
SP Łady 12:30 5,9


5,9
Kurs 6: SP Łady -> Jaworowa

z godz. 13:05
SP Łady 13:15 0,0
Dawidy Długa 13:17 1,2
Dawidy Spółdzielnia 13:18 0,5
Jaworowa Dom Rolnika 13:21 1,6
Jaworowa Promyka 13:22 0,6
GOS Raszyn basen 13:25 2,0


5,9
Kurs 7: GOS Raszyn (basen) -> SP Sękocin (pn-pt)

z godz. 12:30
GOS Raszyn basen 13:40 0,0 codziennie od pn-pt
SP Sękocin 13:50 7,2


7,2
Kurs 8: SP Sękocin -> Falenty, Raszyn

z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 14:06 1,0
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 14:07 1,6
Falenty Osiedle (Opackiego) 14:15 3,3
Falenty IMUZ 14:16 0,5
Gimnazjum Raszyn 14:24 3,5


9,9
Przejazd techniczny


Gimnazjum Raszyn 14:27 0,0
SP Łady 14:33 5,9


5,9
Kurs 9: klasy Gim Raszyn -> Łady, Falenty

z godz.14:20
SP Łady 14:36 0,0
Droga Hrabska/Willowa 14:42 2,3
Falenty IMUZ 14:45 1,3


3,6
Przejazd techniczny


Falenty IMUZ 14:46 0,0
SP Sękocin 14:57 6,4


6,4
Kurs 10: SP Sękocin -> Janki

z godz. 14:50
SP Sękocin 15:05 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 15:06 0,9
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 15:10 4,5
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 15:12 0,8
Wypędy 15:17 2,3
Janki Wspólna 15:19 1,0
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:22 1,4
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:25 3,0 dla dzieci z Godebskiego
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:26 1,0
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 15:27 0,5
Falenty Duże (Opackiego) 15:30 4,0
Falenty IMUZ 15:31 0,5
Gimnazjum Raszyn 15:39 3,5




Przejazd techniczny


Gimnazjum Raszyn 15:40 0,0
SP Sękocin 15:46 7,2


7,2




Kurs 11: SP Sękocin -> Janki

z godz. 15:45
SP Sękocin 15:50 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 15:51 0,9 przez ronda
Sękocin osiedle Eko 15:58 2,9 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 16:03 2,9
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 16:05 0,8 przez drogę lokalną
Wypędy 16:09 2,3
Janki Wspólna 16:10 1,0
Gimnazjum Raszyn 16:15 4,0