Rozkłady jazdy obowiązują od dnia 05.09.2017 r.


AUTOBUS Nr 1

AUTOBUS Nr 1 Godz. Czas Km Uwagi
Kurs 1: Jaworowa, Dawidy->SP Łady


na godz. 7:00
UG Raszyn 06:35 0 0,0
Jaworowa Promyka 06:38 3 2,0
Jaworowa Dom Rolnika 06:39 1 0,6
Dawidy Spółdzielnia 06:42 3 1,6
Dawidy Bankowe Parlamentarna 06:45 3 1,6
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 06:46 1 0,7 zawrotka
Dawidy Długa 06:53 7 2,9
SP Łady 06:55 2 1,2


20

Kurs 2: Laszczki -> SP Łady, klasy Gim Raszyn


na godz. 7:45 i 8:00
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:05 10 5,7
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:06 1 0,6
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:07 1 0,5
Falencka/Willowa 07:10 3 2,0
Falencka/Olszynowa 07:11 1 0,7
Pętla Podolszyn 07:13 2 1,0
SP Łady 07:16 3 1,6
Dawidy Spółdzielnia 07:22 3 1,7
Jaworowa Dom Rolnika 07:24 3 1,6
Jaworowa Promyka 07:26 2 0,6
Gimnazjum Raszyn 07:35 3 2,0


72

Kurs 3: Janki -> SP Sękocin


na godz. 8:30
Gimnazjum Raszyn 07:41 0 0,0 przez Sokołowską
Wypędy 07:56 10 4,7
Janki Wspólna 07:58 2 1,0
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 08:01 3 1,6
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 08:03 2 0,8 przez drogę lokalną
Sękocin osiedle Eko 08:09 6 2,9 przez drogę lokalną
Sękocińska/Rolna 08:15 6 2,9 przez Słoneczną
SP Sękocin 08:20 5 2,8


34

Kurs 4: SP Sękocin -> basen (pn)


na godz. 10:30
SP Sękocin 10:15 0 0,0 kurs tylko w poniedziałek
Basen Raszyn 10:35 10 5,9


10

Kurs 5: Jaworowa -> SP Łady (II zm.)


na godz. 11:25
Jaworowa Promyka 10:41 3 2,0
Jaworowa Dom Rolnika 10:42 1 0,6
Dawidy Spółdzielnia 10:45 3 1,6
Dawidy Bankowe Parlamentarna 10:48 3 1,6
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 10:49 1 0,7 zawrotka
Dawidy Długa 10:56 7 2,9
SP Łady 10:58 2 1,2


20

Przejazd techniczny



SP Łady



SP Sękocin



Kurs 6: SP Sękocin -> basen (śr, czw, pt)


na godz. 11:45
SP Sękocin 11:15 0 0,0 kurs w środę, czwartek i piątek
Basen Raszyn 11:30 15 7,2


15

Przejazd techniczny



Basen Raszyn
0 0,0
SP Sękocin
15 7,2
Kurs 7: SP Sękocin -> basen (pn-pt)


na godz. 12:30
SP Sękocin 12:05 0 0,0 kurs cały tydzień od poniedziałku
Basen Raszyn 12:20 15 7,2 do piątku


15

Kurs 8: SP Łady -> Jaworowa


z godz. 13:05
SP Łady 13:15 0 0,0
Dawidy Długa 13:17 2 1,2
Dawidy Spółdzielnia 13:18 1 0,5
Jaworowa Dom Rolnika 13:21 3 1,6
Jaworowa Promyka 13:22 1 0,6


7

Kurs 9: basen -> SP Sękocin (pn-pt)


z godz. 12:30
Basen Raszyn 13:30 0 0,0 kurs cały tydzień od poniedziałku
SP Sękocin 13:45 15 7,2 do piątku


15

Kurs 10: SP Sękocin -> Janki


z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05 0 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 14:07 2 0,9 przez ronda
Sękocińska/Rolna 14:10 3 1,6
Sękocin osiedle Eko 14:16 6 2,9 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 14:22 6 2,9
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 14:24 2 0,8 przez drogę lokalną
Wypędy 14:29 5 2,3
Janki Wspólna 14:31 2 1,0
Gimnazjum Raszyn 14:40 9 4,0


35

Kurs 11: klasy Gim Raszyn -> Jaworowa, Falenty


z godz. 14:25
Gimnazjum Raszyn 14:50 0 0,0
Jaworowa Promyka 14:53 3 2,0
Jaworowa Dom Rolnika 14:54 1 0,6
SP Łady 15:00 6 3,3 bez wjazdu na teren szkoły
Pętla Podolszyn 15:03 3 1,6
Falenty Osiedle (Opackiego) 15:08 5 2,6
Falenty IMUZ 15:09 1 0,5 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:14 5 2,1
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:15 1 0,6
SP Sękocin 15:22 7 3,7


32

Kurs 12: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty


z godz. 15:35
SP Sękocin 15:40 0 0,0
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 15:47 7 3,3
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:50 3 1,9 zawrotka przy McDonald
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:56 6 3,0
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 15:59 3 1,6 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:01 2 1,0
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:03 1 0,5
Janki Godebskiego 16:05 4 1,9
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:14 9 3,7
Falenty IMUZ 16:15 1 0,5


36

Przejazd techniczny



Falenty IMUZ 16:18 0 0,0
SP Łady 16:24 6 3,6


6

Kurs 13: SP Łady -> Falenty, Laszczki


z godz. 16:40 (autobus 1/2)
SP Łady 16:45 0 0,0
Dawidy Bankowe Parlamentarna 16:49 4 2,3
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 16:50 1 0,7
Pętla Podolszyn 17:00 10 5,7
Falencka/Olszynowa 17:02 2 1,0
Falencka/Willowa 17:03 1 0,7
Droga Hrabska/Willowa 17:04 1

Falenty IMUZ 17:05 1

Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 17:07 2 2,0
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 17:08 1 0,5
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 17:09 1 0,6
UG Raszyn 17:19 10 5,7


34


AUTOBUS Nr 2

AUTOBUS Nr 2 Godz. Czas Km Uwagi
Kurs 1: Laszczki, Falenty -> SP Łady


na godz. 7:00
UG Raszyn 06:30 0

Leszczynowa/Diamentowa 06:37 7

Leszczynowa/Źródlana 06:38 1

Źródlana/Owocowa Falenty Duże 06:39 1

Falenty Osiedle (Opackiego) 06:43 4

Falenty IMUZ 06:44 1

Droga Hrabska/Willowa 06:46 2

Falencka/Willowa 06:47 1

Falencka/Olszynowa 06:48 1

Pętla Podolszyn 06:49 1

SP Łady 06:54 5



24

Kurs 2: Dawidy Bankowe -> SP Łady


na godz. 7:45
SP Łady 06:56 0 0,0
Dawidy Bankowe Parlamentarna 07:02 4 2,3
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 07:05 1 0,7 zawrotka
SP Łady 07:13 9 3,6


14

Przejazd techniczny



SP Łady 07:20 0 0,0
Rondo Raszyn 07:30 10 5,9


10

Kurs 3: Jaworowa, Dawidy -> SP Łady


na godz. 7:45
Jaworowa Promyka 07:33 3 2,0
Jaworowa Dom Rolnika 07:34 1 0,6
Dawidy Spółdzielnia 07:37 3 1,6
Dawidy Długa 07:38 1 0,5
SP Łady 07:40 2 1,2 wjazd na teren szkoły


10

Kurs 4: Falenty, Laszczki -> SP Sękocin


na godz. 8:30
SP Łady 07:45 0 0,0
Janki Godebskiego 07:55 10 5,6 zawrotka
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:59 4 1,9
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:00 1 0,5
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 08:02 3 1,6 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:04 2 1,0
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 08:07 3 1,1
SP Sękocin 08:15 5 2,6


28

Kurs 5: Laszczki -> SP Łady (II zm.)


na godz. 11:25
UG Raszyn 10:37 0 0,0 przez Al. Krakowską
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 10:48 11 5,7
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 10:49 1 0,6
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 10:50 1 0,5
Falenty Osiedle (Opackiego) 10:54 4 2,6
Falenty IMUZ 10:55 1 0,5
Droga Hrabska/Willowa 10:58 3 1,3
Falencka/Willowa 11:05 7 0,7
Falencka/Olszynowa 11:08 3 1,0
Pętla Podolszyn 11:12 4 3,7
SP Łady 11:14 2 1,6


37

Kurs 6: SP Łady -> basen (wt- pt)


na godz. 11:45
SP Łady 11:15 0 0,0 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 11:30 10 5,9 i piątek


10

Kurs 7: basen -> SP Sękocin (pn)


z godz. 10:30
Basen Raszyn 11:25 0 0,0 kurs tylko w poniedziałek
SP Sękocin 11:35 15 7,2


15

Kurs 8: basen -> SP Sękocin (śr, czw, pt)


z godz. 11:45
Basen Raszyn 12:40 0 0,0 kurs w środę, czwartek i piątek
SP Sękocin 12:50 15 7,2


15

Kurs 9: basen -> SP Łady (wt-pt)


z godz. 11:45
Basen Raszyn 12:55 0 0,0 kurs wtorek, środa, czwartek
SP Łady 13:10 10 5,9 i piątek


10

Kurs 10: SP Łady -> Dawidy Bankowe


z godz. 13:05
SP Łady 13:15 0 0,0
Dawidy Bankowe Parlamentarna 13:19 4 2,3
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 13:20 1 0,7 zawrotka
SP Łady 13:31 11 4,1 bez wjazdu na teren szkoły
Pętla Podolszyn 13:38 3 1,6
Falencka/Willowa 13:41 3 1,7
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:44 3 2,0
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:45 1 0,5
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:46 1 0,6
SP Sękocin 13:53 7 3,7


34

Kurs 11: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty


z godz. 13:55
SP Sękocin 14:00 0 0,0
Janki Al. Krakowska/Działkowa 14:10 10 4,5 zawrotka przy McDonald
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:16 6 3,0
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 14:19 3 1,6 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:22 2 1,0
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:23 1 0,5
Janki Godebskiego 14:27 4 1,6 trudne warunki drogowe
SP Łady 14:42 15 9,1


41

Kurs 12: SP Łady -> Jaworowa, Raszyn


z godz. 15:00
SP Łady 15:05 0 0,0
Dawidy Długa 15:07 2 1,2
Dawidy Spółdzielnia 15:08 1 0,5
Jaworowa Dom Rolnika 15:11 3 1,6
Jaworowa Promyka 15:12 1 0,6


7

Przejazd techniczny



Jaworowa Promyka 15:12 0 0,0
Gimnazjum Raszyn 15:15 3 2,0


3

Kurs 13: klasy Gim Raszyn -> Jaworowa, Falenty


z godz. 15:20
Gimnazjum Raszyn 15:40 0 0,0
Jaworowa Promyka 15:43 3 2,0
Jaworowa Dom Rolnika 15:44 1 0,6
SP Łady 15:50 6 3,3


10

Kurs 14: SP Łady -> Falenty


z godz. 15:20
SP Łady 16:00 0 0,0
Pętla Podolszyn 16:03 3 1,6
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:08 5 2,6
Falenty IMUZ 16:09 1 0,5 zawrotka
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:14 5 2,1 przez Falencką
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:15 1

Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 16:16 1

SP Łady 16:30 16 9,1


32

Kurs 15: SP Łady -> Falenty, Laszczki


z godz. 16:40 (autobus 1/2)
SP Łady 16:45 0 0,0
Dawidy Bankowe Parlamentarna 16:49 4 2,3
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 16:50 1 0,7
Pętla Podolszyn 17:00 10 5,7
Falencka/Olszynowa 17:02 2 1,0
Falencka/Willowa 17:03 1 0,7
Droga Hrabska/Willowa 17:04 1

Falenty IMUZ 17:05 1 1,3
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 17:07 2 2,0
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 17:08 1 0,5
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 17:09 1 0,6
UG Raszyn 17:19 10 5,7


34


AUTOBUS Nr 3

AUTOBUS Nr 3 (Wykonawca) Godz. Czas Km Uwagi
Kurs 1: Falenty, Janki -> SP Sękocin


na godz. 7:35
Zajezdnia X X X
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:57 0 0,0
Falenty IMUZ 06:58 1 0,5 przez Al. Hrabską
Janki Orlen 07:02 4 2,1
Janki Al. Krakowska/Działkowa 07:04 2 1,2
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:05 1 0,7
Słomin 6-go Sierpnia 07:08 3 1,6 dzieci z przyst. Sękocińska/Rolna
SP Sękocin 07:10 2 1,0


13 7,0
Kurs 2: Falenty -> SP Łady, klasy Gim Raszyn


na godz. 7:45 i 8:00
SP Sękocin 07:13 0 0,0
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:23 10 5,9
Falenty IMUZ 07:24 1 0,5
Droga Hrabska/Willowa 07:26 2 1,3
SP Łady 07:30 2 1,3
Gimnazjum Raszyn 07:40 10 5,9


25 14,9
Kurs 3: Raszyn, Falenty -> SP Sękocin


na godz. 8:30
Gimnazjum Raszyn 07:50 0 0,0 przez Pl. Szwedzki
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:08 12 6,2
Falenty IMUZ 08:09 1 0,5 przez Aleję Hrabską
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:15 6 3,3
Słomin 6-go Sierpnia 08:18 3 1,6
SP Sękocin 08:20 2 1,0 przez drogę lokalną


24 12,5
Kurs 4: Laszczki -> SP Łady



Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:45 7 3,7
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:47 1 0,6
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 08:49 1 0,5
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:53 2 1,1
Falenty IMUZ 08:55 1 0,5
Droga Hrabska/Willowa 08:58 2 1,3
SP Łady 09:03 4 2,3


18 9,9
Kurs 5: SP Łady -> basen (wt-pt)


na godz. 10:45
SP Łady 10:20 0 0,0 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 10:30 10 5,9 i piątek


10 5,9
Kurs 6: basen -> SP Łady (wt-pt)


z godz. 10:45
Basen Raszyn 11:55 0 0,0 kurs wtorek, środa, czwartek
SP Łady 12:05 10 5,9 i piątek


10 5,9
Kurs 7: SP Łady -> Falenty


z godz. 13:05
SP Łady 13:15 0 0,0
Droga Hrabska/Willowa 13:20 5 2,3
Falenty IMUZ 13:22 2 1,3
SP Sękocin 13:34 12 6,5


19 10,1
Kurs 8: SP Sękocin -> Falenty, Raszyn


z godz. 13:55
SP Sękocin 14:05 0 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 14:06 2 1,0
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 14:07 3 1,6
Falenty Osiedle (Opackiego) 14:15 6 3,3
Falenty IMUZ 14:16 1 0,5
Gimnazjum Raszyn 14:24 8 3,5


20 9,9
Kurs 9: klasy Gim Raszyn -> Łady, Falenty


z godz.14:20
SP Łady 14:36 10 5,9
Droga Hrabska/Willowa 14:42 5 2,3
Falenty IMUZ 14:45 2 1,3


17 9,5
Przejazd techniczny



Falenty IMUZ 14:46 0 0,0
SP Sękocin 14:57 11 6,4


11 6,4
Kurs 10: SP Sękocin -> Janki


z godz. 15:35
SP Sękocin 15:40 0 0,0
Słomin 6-go Sierpnia 15:42 2 0,9 przez ronda
Sękocin osiedle Eko 15:51 6 2,9 przez drogę lokalną
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 15:57 6 2,9
Janki Mszczonowska I (Sąsiedzka) 15:59 2 0,8 przez drogę lokalną
Wypędy 16:04 5 2,3
Janki Wspólna 16:06 2 1,0 przez Pl. Szwedzki
Gimnazjum Raszyn 16:15 9 4,0


32 14,7
Przejazd techniczny



Gimnazjum Raszyn 16:30 0 0,0
SP Łady 16:40 10 5,9


10 5,9
Kurs 11: SP Łady ->Dawidy, Jaworowa


z godz. 16:40
SP Łady 16:45 0 0,0
Dawidy Długa 16:47 2 1,2
Dawidy Spółdzielnia 16:48 1 0,5
Jaworowa Dom Rolnika 16:50 2 1,6
Jaworowa Promyka 16:51 1 0,6
Zajezdnia X X X


6 3,9