LISTA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA NAJEM LOKALU
– aktualizacja dnia 18 kwietnia 2017r.
LOKALE MIESZKALNE

Lp.

Nazwisko i Imię Ilość pokoi Podstawa prawna* Uwagi
mieszkania
jednopokojowe
1. Jarka Grażyna M-1 § 3 uchwały
2. Kowalski Mieczysław M-1 § 3 uchwały
3. Bolek Edyta M-1 § 3 uchwały
4. Załoga Mariola M-1 § 3 uchwały
5. Dąbrowska Anna M-1 § 3 uchwały
6. Niegowski Jakub M-1 § 6 pkt. 3 uchwały
7. Wierzbicka-Abramska Anna M-1 § 3 uchwały
8. Obara Anna M-1 § 3 uchwały
9. Brodzik Waldemar M-1 § 3 uchwały
10. Greliak Edyta M-1 § 3 uchwały
11. Moskwa Jolanta M-1 § 3 uchwały
12. Makowski Artur M-1 § 3 uchwały
13. Sulik Daniel M-1 § 3 uchwały
14. Zaręba Karina M-1 § 3 uchwały
15. Stępień Sabina M-1 § 3 uchwały
16. Milewska Krystyna M-1 § 3 uchwały
17. Gajos Jarosław M-1 § 3 uchwały
18. Masternak Irena M-1 § 3 uchwały
19. Zielińska Renata M-1 § 3 uchwały
20. Cieluch Janusz M-1 § 3 uchwały
21. Sieruta Jan M-1 § 3 uchwały
22. Kupska Justyna M-1 § 3 uchwały
23. Szymczak Grażyna M-1 § 3 uchwały
24. Warecka Bożena M-1 § 3 uchwały
25. Jaworska Małgorzata M-1 § 3 uchwały
26. Kalinowski Karol M-1 § 3 uchwały
27. Kolasa Magdalena M-1 § 3 uchwały
28. Cwyl Kamil M-1 § 3 uchwały
29. Milewski Stanisław M-1 § 3 uchwały
30. Seliga Jarosław M-1 § 3 uchwały
31. Oporski Krzysztof M-1 § 3 uchwały
32. Olejnik Daniel M-1 § 3 uchwały
33. Tomczak Sylwia M-1 § 3 uchwały
34. Ignaczak Piotr M-1 § 3 uchwały
35. Chmielewska Ludmiła M-1 § 3 uchwały
36. Borowska Wioletta M-1 § 3 uchwały
37. Szewczyk Stanisław M-1 § 3 uchwały
38. Ziemba Dariusz M-1 § 3 uchwały
39. Krawczyk Aneta M-1 § 3 uchwały
40. Pagacz Stanisław M-1 § 3 uchwały
mieszkania
dwupokojowe
1. Mikołajczyk Edyta M-2 § 3 i § 6 uchwały
2. Przybyłkowicz Przemysław M-2 § 4 ust. 1 uchwały pkt.b
3. Lipowska Elżbieta M-2 § 4 ust. 1 uchwały pkt.b
4. Górka Piotr M-2 § 3 uchwały
5. Wągrodzki Paweł M-2 § 3 uchwały
6. Wieczorek Monika M-2 § 3 uchwały
7. Wojtala Edyta M-2 § 3 uchwały
8. Żukowska Alina M-2 § 3 uchwały
9. Jędrzejczyk Kamila M-2 § 3 uchwały
10. Lecyk Monika M-2 § 3 uchwały
11. Staszewska Agnieszka M-2 § 3 uchwały
12. Woźniak Łukasz M-2 § 3 uchwały
13. Samerdak Paweł M-2 § 3 uchwały
14. Kiczkowiak Tamara M-2 § 3 uchwały
15. Owczarz Marcin M-2 § 3 uchwały
16. Obłuska-Sobiejko Marta M-2 § 3 uchwały
17. Gut Teresa M-2 § 3 uchwały
18. Warzyńska Sylwia M-2 § 3 uchwały
19. Saracyn Magdalena M-2 § 3 uchwały
20. Redecka Aneta M-2 § 3 uchwały
21. Maroń Mariusz M-2 § 3 uchwały
22. Przepiórkowska Anna M-2 § 3 uchwały
23. Olszewski Marcin M-2 § 3 uchwały
24. Wołosz Anna M-2 § 3 uchwały
25. Ciećwierz Katarzyna M-2 § 3 uchwały
26. Pandey Renata M-2 § 3 uchwały
27. Jaworski Marek M-2 § 3 uchwały
28. Snochowska Aneta M-2 § 3 uchwały
29. Gaszczyńska Edyta M-2 § 3 uchwały
30. Szczytowski Sławomir M-2 § 3 uchwały
31. Szczypecka Lidia M-2 § 3 uchwały
32. Broczkowski Ryszard M-2 § 3 uchwały
33. Dobrzyński Artur M-2 § 3 uchwały
34. Nawrocka Katarzyna M-2 § 3 uchwały
35. Krzemień Urszula M-2 § 3 uchwały
36. Gładkowski Mariusz M-2 § 3 uchwały
37. Pawlak Teresa M-2 § 3 uchwały
38. Nowak Emilia M-2 § 3 uchwały
39. Jędrzejczyk Justyna M-2 § 3 uchwały
mieszkania trzypokojowe
1. Bronikowski Mirosław M-3 § 3 uchwały
2. Pyra Agnieszka M-3 § 3 uchwały
3. Aftanas Sylwia M-3 § 3 uchwały
4. Papacz Joanna M-3 § 3 uchwały
5. Świdzikowska-Jagodzińska Sylwia M-3 § 3 uchwały

LISTAOSÓBOCZEKUJĄCYCHNANAJEMLOKALU

aktualizacja dnia 18 kwietnia 2017r.

LOKALESOCJALNE

Lp. Nazwisko i Imię Ilość pokoi Podstawa prawna* Uwagi
lokale
jednopokojowe
1. Bojanowska Aldona M-1 § 14 ust.1 pkt. 3 uchwały
2. Placek Leszek M-1 § 14 ust.1 pkt. 3 uchwały
3. Choszczyk Jarosław M-1 § 14 ust.1 pkt. 3 uchwały
4. Snopkiewicz Czesława M-1 § 12 uchwały
5. Gruda Mirosława M-1 § 12 uchwały
6. Wawrzyniak Marianna M-1 § 12 uchwały
7. Zegarek Agnieszka M-1 § 12 uchwały
8. Ziółek Teresa M-1 § 12 uchwały
9. Żytyńska Wanda M-1 § 12 uchwały
10. Kołodziejczyk Marek M-1 § 14 ust.1 pkt. 2 uchwały
11. Kołodziejczyk Wioletta M-1 § 14 ust.1 pkt. 2 uchwały
12. Kołodziejczyk Łukasz M-1 § 14 ust.1 pkt. 2 uchwały
13. Kołodziejczyk Olga M-1 § 14 ust.1 pkt. 2 uchwały
14. Woźniak Jerzy M-1 § 12 uchwały
15. Pietrzak Katarzyna M-1 § 12 uchwały
16. Burak Walentyna M-1 § 12 uchwały
17. Pyziak-Benesz Barbara M-1 § 12 uchwały
18. Rutkowska Marianna M-1 § 12 uchwały
19. Jurek Ireneusz M-1 § 12 uchwały
20. Piróg Michał M-1 § 12 uchwały
21. Rędziak Manuela M-1 § 12 uchwały
22. Strzelczyk Bartłomiej M-1 § 12 uchwały
23. Zaranek Aneta M-1 § 12 uchwały
24. Zaranek Joanna M-1 § 12 uchwały
25. Kaszak Marcin M-1 § 12 uchwały
26. Gawron Norbert M-1 § 12 uchwały
27. Bujakowski Janusz M-1 § 12 uchwały
28. Szcześniak Mirosław M-1 § 12 uchwały
29. Sosnowski Tomasz M-1 § 12 uchwały
30. Perzyna Leszek M-1 § 12 uchwały
31. Rędziak Mariusz M-1 § 12 uchwały
32. Czeszejko Mariusz M-1 § 12 uchwały
33. Krukowski Michał M-1 § 12 uchwały
34. Rosłonek Piotr M-1 § 12 uchwały
35. Jakubczak Dagmara M-1 § 12 uchwały
36. Lazić Michaela M-1 § 12 uchwały
37. Gawron Konrad M-1 § 12 uchwały
38. Cuber Jarosław M-1 § 12 uchwały
39. Gołębiowski Krzysztof M-1 § 12 uchwały
40. Zaranek Grzegorz M-1 § 12 uchwały
41. Abdelkibr Jaboury M-1 § 12 uchwały
42. Młodzianko Krzysztof M-1 § 12 uchwały
43. Kryńska Katarzyna M-1 § 12 uchwały
lokale
dwupokojowe
1. Grobarova Iwona M-2 § 14 ust.1 pkt. 3 uchwały
2. Zaraś Andrzej M-2 § 14 ust. 1 pkt.3 uchwały
3. Buczkowska Edyta M-2 § 14 ust. 1 pkt.3 uchwały
4. Tomaszewski Paweł M-2 § 14 ust. 1 pkt.3 uchwały
5. Cuber Małgorzata M-2 § 14 ust. 1 pkt.3 uchwały
6. Czajkowska Jolanta M-2 § 12 uchwały
7. Rogalska Sylwia M-2 § 12 uchwały
8. Kwiatkowska Bożena M-2 § 12 uchwały
9. Kostera Beata M-2 § 12 uchwały
10. Adamczyk Katarzyna M-2 § 12 uchwały
11. Turek Mariusz M-2 § 12 uchwały
12. Grotowski Piotr M-2 § 12 uchwały
13. Podsibirska Beata M-2 § 12 uchwały
14. Woźniak-Nerka Elżbieta M-2 § 12 uchwały
15. Rodzoś Agnieszka M-2 § 12 uchwały
16. Kaszak Renata M-2 § 12 uchwały
17. Dryglewski Robert M-2 § 12 uchwały
18. Kozikowska Agnieszka M-2 § 12 uchwały
19. Blejwas Monika M-2 § 12 uchwały
20. Ciećwierz Marta M-2 § 12 uchwały
21. Bujakowski Rafał M-2 § 12 uchwały
22. Krawczyk Katarzyna M-2 § 12 uchwały
23. Nikolaj Renata M-2 § 12 uchwały
24. Majewska Aneta M-2 § 12 uchwały
25. Surowiecki Kamil M-2 § 12 uchwały
26. Tkaczyk Justyna M-2 § 12 uchwały
27. Świdzikowska Justyna M-2 § 12 uchwały
28. Białobrzeska Joanna M-2 § 12 uchwały
29. Zalewska Karolina M-2 § 12 uchwały
30. Tkaczyk Sławomir M-2 § 12 uchwały
31. Kumar Aneta M-2 § 12 uchwały
32. Strzelczyk Dorota M-2 § 12 uchwały
33. Kukuła Dariusz M-2 § 12 uchwały
34. Dwulit Dorota M-2 § 12 uchwały
35. Olejnikowska-Prolejko Małgorzata M-2 § 12 uchwały
36. Szewczyk Wiktor M-2 § 12 uchwały
37. Chmieliński Sebastian M-2 § 12 uchwały
38. Sieradzka Monika M-2 § 12 uchwały
39. Bielecka Anna M-2 § 12 uchwały
40. Bartosiak Anna M-2 § 12 uchwały
41. Wierbiłowicz Anna M-2 § 12 uchwały
42. Cichecki Włodzimierz M-2 § 12 uchwały
43. Małgorzata Dobrowolska M-2 § 12 uchwały
44. Luan Dong Duc M-2 § 12 uchwały
45. Wołoszyn Anna M-2 § 12 uchwały

* Uchwała Nr XVI/245/07 Rady Gminy Raszyn z dnia 28 grudnia 2007r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Raszyn ze zmianą dokonaną Uchwałą Nr XXVII/512/08 Rady Gminy Raszyn z dnia 27 listopada 2008r.