Informujemy, że od dnia 02 stycznia 2020r. zmianie ulega rozkład jazdy linii autobusowej „R 1” łączącej Gminę Raszyn z Pruszkowem, Michałowicami oraz Warszawą. Trasa linii zostaje wydłużona do przystanku autobusowego Pruszków, Urząd Skarbowy 01.

Zwiększeniu ulega ilość kursów. Przewozy będą realizowane zgodnie z następującymi założeniami: 13 kursów dziennie, pięć razy w tygodniu w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy.

Przewoźnik: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. z siedzibą 05-825 Grodzisk Mazowiecki przy ul. Chełmońskiego.

Operator będzie emitował i sprzedawał niżej wymienione rodzaje biletów w cenie określonej przez Gminę Raszyn:

  1. bilet jednorazowy normalny w cenie nie wyższej niż - 4,00 zł,
  2. bilet jednorazowy ulgowy w cenie nie wyższej niż - 2,00 zł,
  3. bilet miesięczny normalny w cenie nie wyższej niż - 80,00 zł,
  4. bilet miesięczny ulgowy w cenie nie wyższej niż - 40,00 zł,
  5. przewóz bagażu i zwierząt na Linii nie podlega opłacie.

Uprawnienia do przejazdów bezpłatnych i ulgowych na liniach autobusowych R1 i R2 - Uchwała Nr XIX/160/2019 Rady Gminy Raszyn z dnia 10 grudnia 2019 roku.


Obowiązuje od 01.01.2020 r.

Linia R1 Pruszków - Michałowice - Raszyn - P+R Al. Krakowska

Lp. Nazwa przystanku D D D D D D D D D D D D D
1 Pruszków, Osiedle Staszica Pętla 01 05:03 05:50 06:50 07:50 08:50 10:50 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 19:00 21:00
2 Pruszków, Jasna 01 05:05 05:52 06:52 07:52 08:52 10:52 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 19:02 21:02
3 Pruszków Urząd Skarbowy 01 05:08 05:55 06:55 07:55 08:55 10:55 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 19:05 21:05
4 Pruszków, Ołówkowa 03 05:10 05:57 06:57 07:57 08:57 10:57 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 19:07 21:07
5 Pruszków, Al. Wojska Polskiego 05 05:11 05:58 06:58 07:58 08:58 10:58 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 19:08 21:08
6 Pruszków, Al. Wojska Polskiego 01 05:13 06:00 07:00 08:00 09:00 11:00 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 19:10 21:10
7 Pruszków, Kościuszki 01 05:15 06:02 07:02 08:02 09:02 11:02 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 19:12 21:12
8 Pruszków, Hala Znicz 01 05:18 06:05 07:05 08:05 09:05 11:05 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 19:15 21:15
9 Piastów, Norwida 01 05:21 06:08 07:08 08:08 09:08 11:08 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 19:18 21:18
10 Reguły, Urząd Gminy 05:24 06:11 07:11 08:11 09:11 11:11 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 19:21 21:21
11 Reguły, Cmentarz 05:26 06:13 07:13 08:13 09:13 11:13 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 19:23 21:23
12 Michałowice, Regulska 05:28 06:15 07:15 08:15 09:15 11:15 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 19:25 21:25
13 Michałowice, Kościół 05:30 06:17 07:17 08:17 09:17 11:17 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 19:27 21:27
14 Michałowice, Polna 05:32 06:19 07:19 08:19 09:19 11:19 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 19:29 21:29
15 Opacz Mała, Targowa 05:34 06:21 07:21 08:21 09:21 11:21 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 19:31 21:31
16 Raszyn, Pruszkowska 05:37 06:24 07:24 08:24 09:24 11:24 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 19:34 21:34
17 Raszyn Sportowa 01 05:39 06:26 07:26 08:26 09:26 11:26 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 19:36 21:36
18 Raszyn, Młyn 01 05:41 06:28 07:28 08:28 09:28 11:28 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 19:38 21:38
19 Warszawa, Na Skraju 01 05:42 06:29 07:29 08:29 09:29 11:29 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 19:39 21:39
20 Warszawa, Stoicka 01 05:44 06:31 07:31 08:31 09:31 11:31 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 19:41 21:41
21 Warszawa, Szyszkowa 01 05:45 06:32 07:32 08:32 09:32 11:32 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 19:42 21:42
22 Warszawa, P+R Al. Krakowska 05 05:47 06:34 07:34 08:34 09:34 11:34 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 19:44 21:44

Lp. Nazwa przystanku D D D D D D D D D D D D D
1 Warszawa, P+R Al. Krakowska 06 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 12:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 20:02 22:02
2 Warszawa, Szyszkowa 02 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 12:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 20:04 22:04
3 Warszawa, Stoicka 02 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 12:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 20:05 22:05
4 Warszawa, Na Skraju 02 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 12:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 20:06 22:06
5 Raszyn, Młyn 02 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 12:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 20:07 22:07
6 Raszyn, Szkolna 02 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 12:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 20:08 22:08
7 Raszyn, Pruszkowska 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 12:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 20:09 22:09
8 Opacz Mała, Targowa 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 12:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 20:12 22:12
9 Michałowice, Polna 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 12:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 20:13 22:13
10 Michałowice, Kościół 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 12:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 20:15 22:15
11 Michałowice, Regulska 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 20:17 22:17
12 Reguły, Cmentarz 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 12:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 20:19 22:19
13 Reguły, Urząd Gminy 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 12:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 20:21 22:21
14 Piastów, Norwida 02 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 12:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 20:24 22:24
15 Pruszków, Hala Znicz 02 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 12:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 20:27 22:27
16 Pruszków, Kościuszki 02 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 12:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 20:29 22:29
17 Pruszków, Al. Wojska Polskiego 06 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 12:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 20:31 22:31
18 Pruszków, Ołówkowa 04 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 12:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 20:33 22:33
19 Pruszków, Urząd Skarbowy 01 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 12:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 20:36 22:36
20 Pruszków, Jasna 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 12:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 20:39 22:39
21 Pruszków, Osiedle Staszica Pętla 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 12:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 20:41 22:41

Oznaczenia:
D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku